OPPO pomyliło się z wagą Find X2 i proponuje zwrot towaru

OPPO poinformowało, że Find X2, a zatem jeden z flagowych smartfonów marki na ten rok ma błędnie podaną wagę na stronie produktu. To natomiast upoważnienia klientów do dokonania zwrotu.

Podstawowy wariant OPPO Find X2, a zatem wykonany ze szkła podczas prezentacji i zarazem na stronie internetowej produktu ważył 187 g, podczas gdy w rzeczywistości jego waga wynosi 192 g. A zatem różnica jest na poziomie 5 gramów, czyli naprawdę niewiele. Nieco większy dysonans jest natomiast w przypadku ceramicznego OPPO Find X2, który waży 209 g, w porównaniu do 196 gramów, o których wspominało OPPO na samym początku. Tutaj jest zatem różnica na poziomie 13 gramów. Dużo czy nie dużo?

Najwidoczniej dla OPPO za dużo, biorąc pod uwagę fakt, że firma zdecydowała się oddać pieniądze wszystkim, którzy już kupili jeden z wariantów i są z tytułu wagi niezadowoleni. Brzmi to nieprawdopodobnie, aczkolwiek nie mogli postąpić inaczej. Wszak jest to niezgodność towaru z opisem, a przy takich sytuacjach klient ma zawsze prawo dokonać zwrotu.

Czy jednak ktoś zdecyduje się na ten krok? Jeśli tylko OPPO zechce tylko podzielić się ze światem takimi informacjami, wtedy też się o tym przekonamy. Tymczasem zostawiam Was z pytanie – oddalibyście smartfon z tak błahego powodu? Koniecznie dajcie znać w komentarzach.

Dodaj komentarz