OPPO Find X2 zadebiutuje w Barcelonie

Już 22 lutego tego roku, a zatem podczas targów Mobile World Congress zadebiutuje OPPO Find X2 – flagowy smartfon marki.

Shen Yiren, wiceprezes OPPO, potwierdził , że OPPO Find X2 będzie obsługiwać technologię ładowania SuperVOOC Flash 65W. Jest to obecnie najlepiej oceniana technologia szybkiego ładowania, która jest dostępna na rynku.

Dzięki temu Find X2 może stać się pierwszym na świecie smartfonem wyposażonym w chipset Qualcomm Snapdragon 865 z technologią szybkiego ładowania 6W. Wcześniej wprowadzono OPPO Reno Ace z tą samą technologią ładowania, która według firmy może w pełni naładować akumulator 4000 mAh w mniej niż 30 minut.

Biorąc pod uwagę, że OPPO Find X2 będzie wyposażony w wyświetlacz AMOLED o rozdzielczości 2K z częstotliwością odświeżania 120 Hz i obsługą dwóch trybów 5G w SA i NSA, oczekujemy, że pojemność baterii smartfona będzie większa niż 4000 mAh.

Wcześniej firma twierdziła, że ​​Find X2 będzie wyposażony w najnowszą matrycę Sony. Ostatnio zaczęły pojawiać się raporty online, że firma wspólnie opracowała czujnik kamery Sony IMX689 dla OPPO Find X2.


Dodaj komentarz