OPPO F19 Pro+ zauważony w Geekbench

Premiera OPPO F19 Pro+ 5G w Indiach została zapowiedziana, a smartfon pojawi się wraz z OPPO F19 Pro. Premiera została już zapowiedziana na Amazon i wygląda na to, że telefony będą miały swój globalny debiut w Indiach. Specyfikacje OPPO F19 Pro + 5G wyciekły w przeszłości, a nowa lista Geekbench rzuciła więcej światła na to, co przyniesie telefon. Telefon OPPO o numerze modelu CPH2213 pojawił się w Geekbench, zauważony przez 91 telefonów. Uważa się, że model to OPPO F19 Pro +, a lista ujawnia chipset telefonu, pamięć RAM i oprogramowanie. Ten sam model otrzymał również certyfikat BIS, który upoważnia go do wprowadzenia na rynek w Indiach.

Jak ujawnia lista Geekbench, specyfikacje OPPO F19 Pro + będą obejmować chipset MediaTek. Uważa się, że procesor MT6853V / TNZA to SoC MediaTek Dimensity 800U 5G. Ten chipset będzie sparowany z 8 GB pamięci RAM, zgodnie z listą. Telefon będzie dostarczany z Androidem 11 po wyjęciu z pudełka, zgodnie z oczekiwaniami. Poza tym lista Geekbench ujawnia wynik 596 w testach jednordzeniowych i 1767 w testach wielordzeniowych. Wyniki są zgodne z tym, czego można oczekiwać od smartfona ze średniej półki.

Specyfikacja OPPO F19 Pro +

Specyfikacje OPPO F19 Pro + wyciekły niedawno przez tipstera Sudhanshu. Smartfon będzie wyposażony w potrójny system kamer, który obejmuje główny czujnik 64 MP, obiektyw szerokokątny 8 MP i czujnik głębokości 2 MP. OPPO F19 Pro + będzie wyposażony w 6,4-calowy wyświetlacz AMOLED z wycięciem na dziurkę na aparat do selfie o rozdzielczości 32 MP. Słuchawka zapakuje baterię 4500 mAh i będzie obsługiwać szybkie ładowanie 30 W. Typer wspomniał również, że smartfon będzie wyposażony w chipset MediaTek Dimensity 800U w połączeniu z 8 GB pamięci RAM, co jest zgodne z listą Geekbench. 

Mówi się, że cena OPPO F19 Pro + w Indiach dla wariantu 8 GB + 128 GB wynosi około 25000 Rs. Oficjalna cena OPPO F19 Pro + i OPOP F19 Pro zostanie ujawniona 8 marca, gdy Flipkart ujawnił datę premiery.

Dodaj komentarz