OnePlus 8 Pro w Geekbench z 12 GB pamięci RAM

Wiemy już, że OnePlus ogłosi trzy nowe telefony w pierwszej połowie roku. Mowa o OnePlus 8 i OnePlus 8 Pro, które są następcami odpowiednio zeszłorocznych OnePlus 7 i OnePlus 7 Pro. Otrzymamy również trzecie urządzenie o nazwie OnePlus 8 Lite. Przed debiutem OnePlus 8 Pro został zauważony w Geekbench.

Urządzenie zostało przetestowane w piątek 10 stycznia i pojawiło się w bazie danych Geekbench jako „GALILEI IN2023”. Działa z systemem Android 10 i ma 12 GB pamięci RAM sparowanej z procesorem Snapdragon 865. Wiemy, że jest to Snapdragon 865, ponieważ ma taką samą nazwę płyty głównej, jak flagowiec Sony Xperia, który został zauważony wGeekbench w zeszłym miesiącu.

OnePlus 8 Pro zdobył 4296 punktów w teście jednordzeniowym i 12 531 punktów w teście wielordzeniowym. Wyniki są niższe niż w przypadku telefonu Sony.

OnePlus 8 Pro będzie miał zakrzywiony wyświetlacz AMOLED z otworem w lewym górnym rogu, a jego częstotliwość odświeżania wynosi 120 Hz. Będzie także miał cztery tylne kamery i skaner linii papilarnych na wyświetlaczu. Telefon będzie dostępny w wielu konfiguracjach, a model podstawowy ma 8 GB pamięci RAM.

źródło

Dodaj komentarz