OnePlus 5T jednak będzie, a jego wygląd zwali Was z nóg

Kilka dni temu w sieci pojawiły się informacje, według których OnePlus 5T miałby nigdy nie zadebiutować. Jego miejsce miałby zająć OnePlus 6, którego premiera miałaby się odbyć na początku przyszłego roku. Wiele się jednak w tej kwestii zmieniło.

Od wczoraj po Internecie krąży rzekomy render nadchodzącej nowości sygnowanej logo firmy OnePlus. Czyli własnie OnePlus 5T! Trzeba przyznać, że urządzenie prezentowane na grafice wygląda okazale. Nie zdziwię się jeśli miłośnicy tej chińskiej firmy już zacierają ręce i sprawdzają stan swoich oszczędności 🙂

Niestety w kwestii specyfikacji technicznej OnePlus 5T nie mogę zbyt wiele napisać, gdyż informator ujawnił jedynie, że smartfon ma zostać wyposażony w 6-calowy wyświetlacz o proporcjach 18:9 i rozdzielczości Full HD+.

Pozostaje więc jeszcze data premiery. Ta oczywiście nie jest znana. Spekuluje się jednak że OnePlus 5T zadebiutuje już w najbliższym czasie. Nie wykluczone, że nawet w pierwszej połowie listopada 2017 roku, gdyż dostępność OnePlus 5 w wielu krajach jest ograniczona.

źródło: gizmochina

Dodaj komentarz