O Redmi K30 Pro słów kilka

Na początku grudnia 2019 roku Redmi zorganizowało w Pekinie konferencję dotyczącą wprowadzenia nowego produktu z serii Redmi K30. Na tym wydarzeniu firma zaprezentowała wersje Redmi K30 4G i 5G. Jednak mocniejszy Redmi K30 Pro nie zadebiutował. Na szczęście firma powiedziała, że ​​urządzenie pojawi się w marcu tego roku. Obecnie dostępne są informacje, które dają nam wskazówki, czego możemy oczekiwać po Redmi K30 Pro.

Redmi K30 Pro będzie w zasadzie taki sam jak Redmi K30 5G pod względem wyglądu. Nie będzie wielu zmian i może nadal korzystać z wyświetlacza OLED z podwójnym otworem. Pionowy system quad-camera z tyłu K30 powinien również zagościć K30 Pro, w tym otaczające go okrągłe lustro. Ten smartfon będzie wyposażony w ekran zajmujący cały frontowy panel, a częstotliwość odświeżania będzie wynosić 120 Hz, a rozdzielczość to FHD+.

Jeśli chodzi o inne aspekty, zgodnie z poprzednimi informacjami, ten telefon pojawi się w marcu tego roku. Specyfikacja obejmuje flagowy układ Snapdragon 865 z modemem X55. W tej konfiguracji obsługuje sieci dual-mode 5G. 

Ponadto Lu Weibing, prezes Xiaomi Group China i dyrektor generalny marki Redmi, zabrał głos podczas premiery układu MediaTek 1000L. Według niektórych spekulacji medialnych K30 Pro może być również wyposażony w ten układ MediaTek 1000L. 

Oczekuje się, że Redmi K30 Pro będzie miał niską cenę. Jednak ta potrzeba oznacza, że ​​to urządzenie nie może otrzymać pewnych rozwiązań. Na przykład, jeśli będzie korzystał z panelu OLED, nie oczekujemy, że to urządzenie będzie miało również częstotliwość odświeżania wyświetlacza 120 Hz. Jest jednak całkowicie możliwe, że K30 Pro dołączy do OnePlus 8, oferując panel OLED z częstotliwością odświeżania wyświetlacza 120 Hz.

Dodaj komentarz