Nubia Z20 od teraz w niższej cenie

Nubia Z20, która została już wprowadzona na europejski  rynek doczekała się pierwszej globalnej obniżki ceny. Bez dwóch zdań ten smartfon zdecydowane warto teraz kupić.

Wyświetlacze w Nubia Z20

Nubia Z20 została wyposażona w 6,42-calowy wyświetlacz charakteryzujący się rozdzielczością FHD + i został wykonany w technologii AMOLED i charakteryzuje się minimalnymi ramkami i bez wycięć, ponieważ nie ma przedniego aparatu. Ekran prezentuje się bardzo ładnie,a do tego jeszcze obecne jest przyciemnianie DC.

Na wyposażeniu jest również dodatkowy 5,1-calowy ekran HD+ AMOLED, który został wtopiony w szklaną obudowę. Ponadto jest nowy AOD 2.0 obsługuje wyświetlanie informacji z dostosowywanym tekstem, grafiką, animacją, wideo i więcej na obu ekranach.

Trzy porządne aparaty, w tym teleobiektyw i z szerokim kątem

Na tylnym panelu umieszczony został 48-megapikselowy aparat główny Sony IMX586 z optyczną stabilizacją obrazu, z rozpoznawaniem sceny AI, dwutonową diodą doświetlającą LED wraz z 16-megapikselowym ultra-szerokim sensorem 122,2° i 8-megapikselowym teleobiektywem dla 3-krotnego bezstratnego zoomu, a mianowicie optycznego. Warto jeszcze dodać, że aparat główny charakteryzuje się przysłoną f/1.7, a rozmiar pojedynczego piksela wynosi 0,8um.

Ponieważ z tyłu znajduje się ekran, można użyć tylnego wyświetlacza do robienia selfie.

Topowe podzespoły

Za moc obliczeniową w smartfonie odpowiedzialny jest najwydajniejszy na rynku układ SoC, a mianowicie

Snapdragon 855 Plus.Układ ten składa się z 8-rdzeniowego procesora (1 x Kryo 485 o taktowaniu 2,96 GHz + 3 x Kryo 485 o taktowaniu 2,42 GHz + 4 x Kryo 385 o taktowaniu 1,8 GHz), a także chipu graficznego Adreno 640 o częstotliwości taktowania 675 MHz. SoC wytworzony został w 7-nanometrowym procesie litograficznym.

Qualcomm Snapdragon 855 Plus współpracuje z 8 GB pamięci RAM typu LPDDR4X i pamięcią na dane o wielkości 128 GB (typu UFS 3.0).

Zestawem ten zarządza system Android 9.0 (Pie) z interfejsem Nubia UI 7.0.

Dwa czytniki linii papilarnych i wiel więcej

Po obu stronach metalowego korpusu znajduje się czytnik linii papilarnych, dzięki czemu działa on, gdy używasz telefonu zarówno n mniejszym, jak i większym ekranie.

Nubia Z20 jest wyposażona w technologię FIT4.0, wrażliwą na nacisk ramek z niestandardowymi funkcjami do obsługi długiego i krótkiego uchwytu, z funkcją prawego i lewego wirtualnego przycisku podczas grania (na ekranie dotykowym).

Energię dostarcza akumulator o pojemności 4000 mAh z obsługą szybkiego ładowania PD 27W oraz Qualcomm Quick Charge 4.0.

Cena Nubia Z20

Cena smartfona Nubia Z20 za wariant z 8 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci to aktualnie 499 dolarów.

Dodaj komentarz