Nowości od Meizu na rok 2017 zapowiadają się interesująco

W serwisie weibo pojawiło się dzisiaj bardzo interesujące zdjęcie. Przedstawia ono bowiem listę smartfonów, jakie firma Meizu planuje wprowadzić na rynek w przyszłym roku. Co więcej poznaliśmy również procesory, które napędzać będą nowości tego producenta.

W nachodzącym, 2017 roku światło dzienne ujrzy minimum siedem smartfonów sygnowanych logo firmy Meizu. Pierwszym urządzeniem, które zadebiutuje w 2017 roku będzie Meizu M5S z 8-rdzeniowym układem MediaTek MT6753. Premiera tego modelu zaplanowana została na luty.

meizu-2017

W czerwcu 2017 roku możemy spodziewać się prezentacji Meizu PRO 7, który napędzany będzie przez helio X30, czyli jednostkę wytworzoną w 10nm procesie technologicznym i zbudowaną z czterech rdzeni Cortex-A73 o częstotliwości taktowania 2,8 GHz, czterech rdzeni Cortex-A53 o taktowaniu 2,2 GHz oraz dwóch rdzeni Cortex-A35 z zegarem 2 GHz. Zastosowanym chipem graficznym będzie PowerVR 7XT.

Kolejny miesiąc przyniesie nam premierę Meizu Blue Charm S, który wyposażony zostanie w układ MediaTek helio P25. We wrześniu natomiast odbędzie się konferencja prasowa, podczas której zadebiutować ma Meizu MX7 z helio P30.

Według danych z powyższego zdjęcia, październik 2017 roku będzie należał do Meizu M6 Note, którego wydajność zapewni MediaTek helio P20. Ostatni miesiąc roku również zapowiada się interesująco. Wówczas zadebiutować ma bowiem Meizu M, wyposażony w SoC amerykańskiej firmy Qualcomm, którym będzie Snapdragon 626.

Dodaj komentarz