Nowe moduły Moto Mods już niebawem w Polsce. Znamy ich ceny

Minimum 3-letnia kompatybilność smartfonów z modułami i 12 nowych Moto Mods w każdym roku – firma Motorola konsekwentnie realizuje złożoną deklarację, czego dowodem są kolejne moduły, które już niebawem trafią do oficjalnej polskiej dystrybucji.

Nowe Moto Mods

Jeszcze szybsze ładowanie, jeszcze lepszy dźwięk, jeszcze wygodniejsze użytkowanie i jeszcze więcej możliwości multimedialnej rozrywki czeka na dotychczasowych i przyszłych użytkowników modularnego ekosystemu od Motoroli. Celem smartfonów z flagowej linii moto z jest dostarczanie użytkownikom niemal nieograniczonych możliwości i korzystania z telefonu na swój własny sposób. Z tego powodu firma konsekwentnie stawia na produkcję nowych modułów i to zarówno w firmowych laboratoriach, jak i we współpracy z partnerami. Liderzy w swoich dziedzinach, jak chociażby Hasselblad, czy JBL są gwarantem jakości sygnowanej swoim logo. Ale zdarza się, że potrzeby konsumentów zmieniają się tak dynamicznie, że duże koncerny nie zawsze za nimi nadążają z najnowszymi produktami. Aby przeciwdziałać takiemu zjawisku i w pełni wykorzystać potencjał i pomysłowość użytkowników, Motorola otworzyła świat Moto Mods dla wszystkich chętnych twórców. W ramach programu Moto Mods Developer mogą oni samodzielnie lub w grupach projektowych tworzyć własne moduły, które wniosą nową jakość korzystania z telefonów.

Owocem wszechstronnego i otwartego podejścia do swojego produktu, jakie reprezentuje Motorola są kolejne moduły, które jeszcze w listopadzie tafią do sprzedaży. Będzie to moduł szybkiego ładowania – TurboPower Pack, przenośna konsola Moto GamePad, wszechstronna kamerka Moto 360 Camera, nowy, jeszcze lepszy głośnik JBL SoundBoost2 oraz stylowe plecki z funkcją bezprzewodowego ładowania Style Shell Wireless Charging.

Moto GamePad – jeszcze nikt nie grał na smartfonie w taki sposób

Moto GamePad_2

Jedną z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku, szczególnie w kontekście zbliżającego się okresu przedświątecznych zakupów i prezentów jest moduł Moto GamePad, czyli przenośna konsola, która łączy doświadczenia multimedialnej rozrywki charakterystyczne dla produktów gamingowych z mobilnością i wygodą korzystania ze smartfona. Idealnie dopasowany kształt tworzy z moto z dedykowany produkt do grania, a wbudowana bateria 1035 mAh sprawia, że GamePad może działać nawet 8 godzin nie pobierając energii z telefonu.

Moto GamePad_3

Nowy moduł posiada komplet ergonomicznych przycisków – dwa manipulatory, pad kierunkowy i cztery przyciski akcji zapewniające pełne emocji granie na niespotykanym wcześniej poziomie. Wystarczy podłączyć moduł do smartfona aby rozpocząć grę. Bez konieczności parowania urządzeń i bez konieczności łączenia modułu w bezprzewodową siecią czy Bluetooth.

Moto 360 Camera – moduł pozwalający zobaczyć naprawdę wszystko

Moto 360 Camera

Fani podróży i fotografowania smartfonem mają w smartfonach z linii moto z bardzo duże możliwości robienia zdjęć i kręcenia wideo. Moduł kamery 360 to jednak zupełnie nowe doświadczenie tworzenia materiałów. To oczy dookoła głowy – i to dosłownie. Kamerka podłączona do smartfona pozwala nagrywać interaktywne filmy 360 stopni Ultra HD z dźwiękiem 3D dochodzącym z kierunku, na które patrzy kamera. Stworzone materiały można łatwo i wygodnie edytować na telefonie i wracać do najlepszych wspomnień w dowolnym momencie i miejscu. Fani selfie z pewnością docenią też ultraszerokokątne zdjęcia, na którym zmieści się o wiele więcej.

TurboPower Pack – technologia szybkiego ładowania w kompaktowym kształcie

TurboPower Pack

Wszystkie smartfony z flagowej linii moto z posiadają w zestawie szybką ładowarkę, która jest w stanie w ciągu 15 minut dostarczyć energii na kilka godzin działania. TurboPower Pack to jeszcze bardziej mobilne i wszechstronne akcesorium, którego można użyć w dowolnym miejscu, nawet z dala od gniazdka. Moduł pozwala błyskawicznie doładować telefon, nie przerywając swoich zajęć, a specjalny tryb efektywnego działania baterii pozwala przedłużyć czas działania utrzymując naładowanie baterii na poziomie 80%. Wystarczy podłączyć moduł do plecków smartfona, by w mgnieniu oka doładować smartfon. Smukły kształt sprawia, że Moto Mod tworzy jedną całość z telefonem i wygląda po prostu doskonale.

JBL SoundBoost2 – jeszcze lepszy dźwięk dla najbardziej wymagających

JBL SoundBoost2_3

Moduł głośnika stworzony we współpracy z renomowaną marką JBL wzbogaca smartfon o doskonały dźwięk stereo dla fanów najlepszych brzmień. Wbudowana podstawka pozwala wydobyć z urządzenia idealnie rozchodzący się dźwięk, a oglądane na ekranie filmy i teledyski dostarczą jeszcze więcej przyjemności, niż kiedykolwiek do tej pory. Moduł jest wyposażony w zestaw głośnomówiący, a prowadzone przez niego rozmowy są czyste i wyraźne.

JBL SoundBoost2_2

Dzięki wbudowanej baterii wystarczającej na 10 godzin działania bez pobierania energii z akumulatora smartfona, moduł przetrwa długą imprezę i będzie idealną alternatywą na każdy wyjazd. Tym bardziej, że jest odporny na zachlapanie – żaden rozlany napój nie popsuje muzycznego wieczoru z przyjaciółmi.

Style Shell Wireless Charging – stylowy wygląd i bezprzewodowe ładowanie w jednym

Style Shell Wireless Charging

Wszyscy Ci, którzy obawiają się, że dodatkowe moduły zmniejszają mobilność smartfonów, powinni dokładnie przejrzeć portfolio Moto Mods Motoroli. Każdy z nich idealnie pasuje do telefonów moto z i będzie z nimi kompatybilny przez minimum 3 generacje. Moduły nie tylko stają się integralną częścią smartfona, ale też mogą pełnić funkcję stylowych plecków, jak właśnie Style Shell Wireless Charging. Moduł posiada wyraziste i stylowe wzornictwo, został pokryty szarym nylonem w jodełkowy wzór, aby pasować do każdego rodzaju stylizacji. Jednocześnie pozwala na bezprzewodowe ładowanie telefonu przez zasilacz o mocy 10W. Każdy użytkownik posiada w domu lub pracy miejsce, w którym z reguły odkłada telefon. Smartfon moto z wyposażony w stylowe plecki, odłożony na swoje miejsce będzie przy okazji ładować się, by być zawsze w pełni gotowy do działania.

Każdy z nowych modułów rozbudowuje możliwości smartfonów moto z i co najważniejsze, sprawia że można korzystać z niego jeszcze dłużej, wygodniej i bardziej pomysłowo. Prace nad nowymi Moto Mods trwają zarówno w laboratoriach Motoroli, jak i wśród niezależnych twórców, którzy przez platformy crowdfundingowe, takie jak serwis indiegogo.com pozyskują środki i produkują własne Moto Mods, według autorskich pomysłów.

Ceny i dostępność

JBL SoundBoost2_1

Moduły Moto GamePad, Moto 360 Camera, JBL SoundBoost2 i Style Shell Wireless Charging będą dostępne w listopadzie w wybranych sklepach internetowych i stacjonarnych. Moto GamePad będzie dostępny w cenie 329 zł, Moto 360 Camera w cenie 1199 zł, JBL SoundBoost2 w cenie 449 zł, a Style Shell Wireless Charging w cenie 199 zł. Moduł TurboPower Pack będzie dostępny w cenie 299 zł od grudnia.

Jeden Komentarz do tej pory.

  1. GieKa napisał(a):

    NOMU też kombinuje z modułami. Nie wiem czy to jakieś uniwersalne złącze czy tylko pod zewnętrzną kamerkę ale pewnie będzie pojawiało się w następnych modelach.
    http://www.nomu.hk/t18/
    Na dodatek ma Walkie-talkie.

Dodaj komentarz