Nowa grafika Huawei P40 ujawnia dwa aparaty na froncie i trzy na tylnym panelu

Wzeszłym miesiącu niezawodny dostawca informacji o nowych urządzeniach @OnLeaks połączył siły z 91Mobiles, aby wydać pierwsze rendery oparte na CAD smartfonów Huawei P40 i P40 Pro. Podczas gdy ciemne rendery dwóch telefonów nie ujawniły wiele, potwierdziły, że duet P40 będzie miał duży, prostokątny moduł kamery z tyłu. Znacznie jaśniejsze renderowanie Huawei P40 wyciekło teraz, dzięki uprzejmości 91Mobiles .

Nowy render sugeruje, że Huawei P40 będzie miał płaski wyświetlacz z wycięciem w kształcie pigułki, mieszczącym nie jeden, ale dwa aparaty do selfie. Z tyłu telefonu znajduje się potrójny układ aparatów z optyką Leica i diodą LED z boku. Ponadto grafika ujawnia port USB typu C w dolnej części. Nic dziwnego, że nigdzie nie widzimy gniazda słuchawkowego 3,5 mm.

Huawei P40 zostanie oficjalnie zaprezentowany podczas światowej premiery w Paryżu w marcu wraz z P40 Pro. Mówi się, że P40 Pro ma zakrzywiony wyświetlacz z rozdzielczością Quad HD + i pięcioelementową konfiguracją aparatu z tyłu. 

Oba telefony z serii P40 będą prawdopodobnie zasilane przez mikroukład Kirin 990 5G HiSilicon. W zakresie oprogramowania flagowe telefony będą dostarczane z systemem Android 10 po wyjęciu z pudełka, chociaż nie będą oferować żadnych aplikacji ani usług Google.

Dodaj komentarz