Nieznany smartfon marki Motorola na grafice. Jest wyposażony w rysik

Podczas gdy czekamy, aż Motorola RAZR wreszcie wejdzie na rynek, 6 lutego  – producent wydaje się również pracować nad czymś innym. Rzućmy okiem na nowy smartfon producenta.

Grafika opublikowana przez Evana Blassa i ujawniona przez serwis GSMArena, ukazuje smartfon, który widać powyżej, może równie dobrze być nadchodzącym flagowcem Motoroli. Jak widać telefon ten  ma bardzo zwyczajny wygląd; ze stosunkowo wąską ramką boczną i górną, nieco grubszą dolną ramką i modnym aparatem w 2020 roku, umieszczonym w lewym górnym rogu. To, co jednak wyjątkowe, to dodanie rysika. To oczywiście uczyniłoby urządzenie konkurentem dla serii Samsung Galaxy Note.

Teraz, chociaż raporty sugerują, że jest to flagowy telefon, musimy powiedzieć, że jego konstrukcja nie wydaje się zbyt nowoczesna. Innymi słowy, wygląda jak przedstawiciel klasy średniej z dodatkowym rysikiem. 

Tak więc nowa Motorola może nadal być niedrogim flagowcem; z mocnym SoC, niezbyt nowoczesnym designem i rysikiem. Alternatywnie moglibyśmy spojrzeć na konkurenta dla Note10 Lite firmy Samsung. Urządzenie zasilane przez Samsung Exynos 9810, które – choć bardzo dobre – wciąż nie jest bliskie wydajności, jaką można uzyskać z Qualcomm Snapdragon 865.

Dodaj komentarz