Następny telefon Nubia Red Magic 5G ma wyświetlacz 144 Hz, potwierdza Ni Fei

Nubia przygotowuje się do premiery nowego smartfona Red Magic. Firma nie potwierdziła, czy nadchodzący telefon do gier będzie nazywać się Red Magic 4, czy Red Magic 5G, ale ujawnia funkcje. Dzisiaj współzałożyciel i prezes Nubii, Ni Fei, ujawnił, że telefon Red Magic będzie obsługiwał częstotliwość odświeżania 144 Hz.

Jak widać na grafice udostępnionej przez Fei, użytkownicy będą mogli przełączać się między opcjami częstotliwości odświeżania, takimi jak 60 Hz, 90 Hz, 120 Hz i 144 Hz. Wielu producentów smartfonów przygotowuje się do uruchomienia telefonów z częstotliwością odświeżania 120 Hz. Jednak Nubia ma ustawić wyższy poziom dzięki częstotliwości odświeżania 144 Hz w swoim następnym telefonie do gier. Oprócz płynniejszego przewijania użytkownicy będą mogli cieszyć się lepszymi wrażeniami z gry na nadchodzącym telefonie Red Magic.

Na początku tego miesiąca Fei ujawnił, że następny smartfon Red Magic jest wyposażony w zestaw trzech aparatów. Nubia potwierdziła, że ​​smartfon będzie wykorzystywał układ Snapdragon 865, który zapewni obsługę podwójnego trybu 5G. Spekuluje się, że numer modelu następnego telefonu Red Magic to NX651J. 

O dniu premiery smartfona nie ma słowa. ZTE, które jest marką macierzystą Nubii, przygotowuje się do uruchomienia Axona 10s Pro 5G również wykorzystującego układ Snapdragon 865. Istnieje możliwość, że telefon do gier może zadebiutować po Axon 10s Pro 5G.

źródło

Dodaj komentarz