Nadchodzi Redmi Y3 z kamerą Selfie 32MP Samsung ISOCELL Bright GD1

Globalny wiceprezes Xiaomi i zarazem dyrektor na Indie, Manu Kumar Jain ujawnił poprzez tweet, że nadchodzi nowy telefon Redmi. Niektóre wskazówki z jego posta sugerują, że nadchodzi smartfon z serii Y, skupiający się na selfie.

Mając na uwadze fakt, że wcześniej w tym miesiącu firma może zaprezentować smartfon Redmi Y3 w Indiach po premierze Redmi 7 w tym samym kraju. W związku z tym istnieje możliwość, że Redmi może ogłosić telefon Redmi 7 w tym miesiącu, a następnie zaprezentować Redmi Y3 w nadchodzącym miesiącu. Telefon Y3 posiada już certyfikat Wi-Fi.

Redmi Y3 może zostać wyposażony w 32-megapikselowy czujnik Samsung ISOCELL Bright GD1 z przysłoną obiektywu f/2,0, który został zaprezentowany wraz z 48-megapikselowym czujnikiem ISOCELL Bright GM1 w październiku ubiegłego roku. Nie jest to jednak jedyny smartfon, w którym tak czujnik został / zostanie wykorzystany. Gości on bowiem w Huawei P30, Huawei P30 Pro, Vivo V15 Pro i Samsungu Galaxy A70. A do tego w najbliższym czasie pojawi się w Honor 20i , Honor 20 i Honor 20 Pro.

Obecnie nie ma dostępnych informacji na temat specyfikacji smartfona. Spekuluje się, że może mieć wyświetlacz z wycięciem w kształcie kropli wody. Oprócz smartfonów Redmi 7 i Redmi Y3, indyjski oddział Xiaomi ma również ogłosić, że w najbliższej przyszłości pojawi się smartfon klasy podstawowej Redmi 7A.

Dodaj komentarz