Nadchodzi ponęty Xiaomi Mi CC9 Pro

Jeszcze w tym miesiącu zadebiutować może Mi CC9 Pro z aparatem 108MP, zgodnie z nowymi informacjami.

Xiaomi niedawno wprowadziło swój pierwszy smartfon z aparatem 108MP – Mi MIX Alpha. Oczywiste jest, że Xiaomi będzie używać tego czujnika w większości telefonów premium, a seria Mi CC9 to nowa seria skierowana do pokolenia Y w Chinach. Firma ma już dwa modele w tym asortymencie, a mianowicie Mi CC9e (który nazywa się Mi A3 poza Chinami) i standardowy Mi CC9.

Z przecieku wynika, że Mi CC9 Pro zostałby również wyposażony w układ Snapdragon 730G. Jednak nowa linia CC9 nie ma nawet czujnika 64MP, więc wykorzystanie najwyższej klasy czujnika 108MP byłoby co najmniej nieoczekiwane. Ta informacja jest zaskakująca, ponieważ pojawiły się spekulacje, że Mi MIX 4 będzie miał aparat główny 108MP.

Wcześniej wiadomo było, że Xiaomi nie ma jednego lub dwóch, ale cztery urządzenia z czujnikiem 108MP w fazie rozwoju. Te urządzenia to otrzymały kryptonimy „ tucana ”, „ draco”, „umi” i „cmi ”, zgodnie z poprzednim raportem. Ponadto żaden z nich nie jest uważany za Mi MIX 4.

Dlatego Xiaomi zdecydowanie planuje wiele modeli z tym konkretnym modułem. Nie wiadomo, czy zaprezentuje je wszystkie w tym roku, czy później. Firma oficjalnie nie mówi o tym nowym modelu ani o nim nie wspominała, ale może zadebiutować 24 października.

Dodaj komentarz