Nadchodzą dwa, nowe smartfony od Meizu – M8c i M8c Lite

Po premierze smartfonów z serii 15, Meizu przygotowuje się do wprowadzenia na rynek kolejnych urządzeń. Tym razem będą to telefony dedykowane mniej wymagającym użytkownikom. Oto co wiemy na temat Meizu M8c oraz Meizu M8c Lite.

Co prawda na chwilę obecną nie znamy pełnych list parametrów technicznych nadchodzących nowości jednak dzięki FCC wiemy, że Meizu M8c zostanie wyposażony w 2-gigabajtową pamięć RAM i 16 GB pamięci wbudowanej. Na tylnym panelu zagościć ma 13-megapikselowy aparat główny. Miłośnikom Selfie dedykowana ma być kamera 8 Mpix. Na pokładzie nie zabraknie podwójnego slotu kart SIM, portu microUSB, modemu 4G LTE (B20) i wyjścia słuchawkowego mini-jack 3.5mm. Meizu M8c będzie pracował pod kontrolą Flyme OS (zmodyfikowany Android).

Z kolei Meizu M8c Lite ma być smartfonem z Androidem Go na pokładzie. Urządzenie będzie miało 1 GB pamięci RAM i 8 GB tej na dane i aplikacje użytkownika. Konfiguracje dopełnią: 8-megapikselowy aparat główny, kamera 5 Mpix oraz podwójny slot kart SIM, port microUSB, modem 4G LTE (B20) i wyjście słuchawkowe mini-jack 3.5mm.

źródło: gizmochina

Dodaj komentarz