Na dniach zadebiutuje nowy wariant Realme C3

Realme niedawno wprowadził smartfon Realme C3 w Indiach. To samo urządzenie zostało już certyfikowane w różnych innych krajach, w tym w Indonezji. Jak się okazuje, firma planuje wprowadzić urządzenie Realme C3 w Indonezji 19 lutego 2020 r. 

Smartfon nie będzie jednak taki sam, jak ten, który został wprowadzony na rynek w Indiach. Zamiast konfiguracji podwójnego tylnego aparatu, Realme C3 dla Indonezji będzie miał trzy kamery z tyłu.

Strona produktu Realme C3 na indonezyjskiej stronie firmy jest dostępna i wyraźnie widać zauważalną różnicę. Realme C3 dla Indonezji będzie miał z tyłu potrójny zestaw kamer, których rozdzielczości nie są obecnie znane. Poza tylną kamerą pozostałe specyfikacje urządzenia wydają się takie same. Widzimy, że urządzenie będzie wyposażone w mikroukład MediaTek (najprawdopodobniej procesor MediaTek helio G70), który zostanie sparowany z 3 GB / 4 GB pamięci RAM i 32 GB / 64 GB wbudowanej pamięci.

Urządzenie będzie wyposażone w „większą baterię”, która, jak już wiemy, może być o pojemności 5000 mAh. Co więcej, „większy wyświetlacz” może również oznaczać 6,5-calowy panel, z którego korzysta Realme C3. Dla nieświadomych poprzednik Realme C2, miał 6,1-calowy wyświetlacz.


Dodaj komentarz