Możesz już kupić w naszym sklepie Leagoo S8 Pro

Do naszej oferty dołączył Leagoo S8 Pro, który posiada wydajne podzespoły, w tym aż 6 GB pamięci RAM. Na uwagę zasługuje także niezły wygląd. Smartfon dostępny jest w czarnej i niebieskiej wersji kolorystycznej. Jego cena wynosi 999 złotych. Zakupu możecie dokonać w naszym sklepie SwiatKomorek.pl.

Leagoo S8 Pro napędzany jest przez układ SoC MediaTek helio P25, z 64-bitowym procesorem wykonanym w 16-nanometrowym procesie technologicznym, składającym się z czterech rdzeni ARM Cortex-A53 o częstotliwości taktowania 2,5 GHz oraz czterech rdzeni Cortex-A53 o taktowaniu 1,6 GHz. Za grafikę odpowiedzialny jest natomiast czterordzeniowy chip Mali-T880MP4 z zegarem 900 MHz, wspierany przez 6-gigabajtową pamięć RAM.

Na wszelkiego rodzaju dane i aplikacje zarezerwowane zostało 64GB wewnętrznej pamięci, która w dowolnym momencie można rozszerzyć poprzez implementację karty microSD, przy wykorzystaniu hybrydowego slotu kart SIM. A zatem to od Was zależy, czy chcecie korzystać z dwóch kart SIM, czy też zrezygnujcie z jednego slotu na rzecz wspomnianego rozszerzenia.

Leagoo w modelu S8 Pro postawił na wyświetlacz bez wcięcia w ekranie, co jest spora zaleta dla wielu miłośników urządzeń z wąskimi ramkami. Sam ekran charakteryzuje się rozdzielczością FullHD+, a dokładniej 2160 x 1080 pikseli, co jasno daje nam do zrozumienia, że zastosowany ekran ma proporcje 18:9. Przekątna ekranu wykonanego w technologii IPS, wynosi natomiast 5.99”.

Na tylnym panelu Leagoo S8 Pro umieszczony został zestaw dwóch obiektywów. Pierwszy z nich zwany sensorem głównym ma rozdzielczość 13MP. Drugi obiektyw jest odpowiedzialny za gromadzenie i przetwarzanie danych o głębi fotografowanego pola oraz za tworzenie efektu rozmycia tła (bokeh) – jego rozdzielczość wynosi 5 megapikseli.

Trzeci aparat, a zatem ten umieszczony na frontowym panelu – przeznaczony do zdjęć selfie, posiada matrycę o rozdzielczości 13 megapikseli. Smartfon posiada oczywiście Face Unlock, umożliwiający błyskawiczne odblokowanie po zeskanowaniu rysów twarzy.

Producent zadbał bowiem o obecność czytnika linii papilarnych, pozwalający na równie szybkie uruchomienie zablokowanego urządzenia, szerokopasmowy modem LTE oraz WiFi 802.11b/g/n. Jest także hybrydowy slot kart i akumulator o pojemności 3050 mAh. Smartfon ma wymiary 157,8 x 74,5 x 7,9 mm.

Cena Leagoo S8 Pro wynosi 999 złotych. Zakupu możecie dokonać w naszym sklepie SwiatKomorek.pl.

Dodaj komentarz