Motorola One Mid w Geekbench. To będzie konkretny średniak

W ubiegłym miesiącu natknęliśmy się na informacje dotyczące wprowadzenia nowego smartfona Motoroli o nazwie Motorola One Mid. Motorola One Mid wydaje się być smartfonem średniej klasy i, jak się okazuje, może wkrótce zadebiutować. 

A wskazuje na to fakt, że model ten dostrzeżony został w Geekbench. Dane zgromadzone przez aplikację dla Motorola One Mid ujawniają niektóre z jej kluczowych specyfikacji. 

Motorola One Mid zdołała zdobyć 2534 pkt w teście jednordzeniowym i 6961 pkt w teście wielordzeniowym. Co więcej, wykaz Geekbench potwierdza, że ​​urządzenie będzie po wyjęciu z pudełka pracować pod kontrolą najnowszej wersji systemu Android – Android 10. Za moc obliczeniową  w One Mid odpowiadać będzie układ SoC firmy Qualcomm z ośmiordzeniowym procesorem o taktowaniu 1.80, który współpracować będzie z 6 GB pamięci RAM

Smartfon Motorola One Mid ma być wyposażony w 6,53-calowy wyświetlacz FullHD+, który zaoferuje rozdzielczość 2340 x 1080 pikseli. Mówi się, że energię dostarczy akumulator o 4000 mAh ze wsparciem dla szybkiego ładownia.

Na razie jest to wszystko, co wiemy o nadchodzącym telefonie Motorola One Mid, ale prawdopodobnie otrzymamy więcej informacji w najbliższych dniach.

Dodaj komentarz