Motorola One Hyper oficjalnie. Superszybkie ładowanie w średniaku

Motorola One Hyper została zaproponowana. Jest to telefon klasy średniej z dużym ekranem z wyskakującym aparatem, 64-megapikselowym aparatem z tyłu i 45-watową szybką ładowarką.

Motorola wypuściła urządzenie średniotonowe w Brazylii. One Hyper jest wyposażony w wiele specjalnych funkcji dla telefonu w tym przedziale cenowym. Najpierw jest wysuwany aparat 32 MP, który jednocześnie zapewnia duży, bez obramowania 6,5-calowy ekran LCD o rozdzielczości 2340 x 1080 pikseli. Jedyną widoczną krawędzią jest „podbródek” u dołu.

Telefon jest również wyposażony w procesor średniotonowy, a mianowicie Snapdragon 675 o taktowaniu 2,0 GHz firmy Qualcomm. Motorola zapewnia również 4 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci na dane. One Hyper ma akumulator pojemności 4000 mAh, chociaż wielką gwiazdą jest szybka ładowarka, z którą jest dostarczana, ponieważ jest o mocy 45 W.

Motorola nazwała tę technologię „Hyper Charging” i dzięki temu telefon będzie ładował się szybciej niż wiele najnowszych flagowców, takich jak Galaxy S10 i Pixel 4 od Google. W ciągu pół godziny naładujesz telefon do 70 procent. Motorola używa do tego nowego standardu szybkiego ładowania USB-PD 3.0 . Co ciekawe, One Hyper to pierwszy telefon Motorola z Androidem 10, który jest dostępny po wyjęciu z pudełka, choć niestety jest bez Androida One. To jest czysta wersja Androida, która oferuje płynną obsługę aktualizacji przez dłuższy okres czasu. Istnieje również gniazdo audio 3,5 mm.

Innym interesującym aspektem tego telefonu jest czujnik główny aparatu 64 MP z przysłoną f/1.7. Aparat wspomaga szerokokątny obiektyw o rozdzielczości 8 MP.

Oprócz One Hyper Motorola niedawno wydała także One Zoom , One Macro i One Action . Urządzenia te są wyposażone w kamerę z 3-krotnym zoomem optycznym, obiektyw makro i kamerę sportową.

Dokładna data premiery One Hyper nie jest znana, ale wiemy, że trafi na rynek europejski w styczniu z sugerowaną cenę detaliczną 349 euro. Co sądzisz o One Hyper?

Dodaj komentarz