Motorola One Action to tańsza wersja One Vision. Znamy specyfikację

Nadchodząca „Motorola One Action będzie wyposażona w 6,3-calowy wyświetlacz,układ SoC Samsung Exynos 9609 i akumulator o pojemności 3500 mAh. Będzie tańszym wariantem One Vision.

W maju Motorola należąca do Lenovo zaprezentowała najnowszy smartfon z serii One o nazwie One Vision . Firma podobno pracuje nad dwiema kolejnymi ofertami z serii One, nazywanymi rzekomo Motorola One Action i One Pro. Chociaż w tej chwili nie ma żadnych szczegółów na temat One Pro, kilka informacji na temat One Action zostało ujawnione.

Smartfon Motorola One Action zostanie wyproszony w 6,3-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080 x 2520 pikseli. Za wydajność będzie odpowiadał układ SoC Samsung Exynos 9609 z GPU Mali G72, a energię dostarczy akumulator o pojemności 3500 mAh, podobnie jak One Vision.

Ponadto dowiadujemy się, że Motorola One Action będzie dostępna w kilku wariantach, w tym: 3 GB i 4 GB RAM oraz 32 GB, 64 GB i 128 GB (UFS 2.1). Model 32 GB będzie współpracował z 3 GB pamięci RAM.

Motorola One Action będzie miała trzy aparaty na tylnym panelu zamiast dwóch. Głównym aparatem będzie czujnik 12.6 MP, ale w tej chwili nie mamy szczegółów dotyczących pozostałych dwóch. Wiemy natomiast, że za autoportrety odpowiadać będzie natomiast czujnik 12.6 MP.

Zaplecze komunikacyjne ma obejmować między innymi moduł NFC.Niestety na ten moment nie wiemy, kiedy Motorola dokładnie planuje wprowadzić oficjalnie One Action i One Pro.

źródło

Dodaj komentarz