Motorola Edge+ w Geekbench. Specyfikacja ujawniona

Motorola pracuje nad uruchomieniem nowego smartfona premium o nazwie Motorola Edge +. Do tej pory firma nie poinformowała, kiedy Motorola Edge + zostanie uruchomiona, ale biorąc pod uwagę, że urządzenie już pojawiło się na w Geekbench, możemy spodziewać się, że data premiery jest bliska. 

Geekbench ujawni kilka kluczowych specyfikacji smartfona, w tym 12 GB pamięci RAM i system operacyjny Android 10. Motorola Edge + może być flagowym telefonem, który podobno ma pojawić się na MWC 2020 w lutym. Rzućmy okiem na wszystkie specyfikacje na liście Geekbench dla Motorola Edge +.

Motorola Edge + ma wynik 4106 w teście jednordzeniowym i 12823 w teście wielordzeniowym. Lista potwierdza również, że Motorola Edge + będzie napędzanym  ośmiordzeniowym procesorem o taktowaniu 1,80 GHz. Płyta główna jest wymieniona jako „burton” na stronie Geekbench. Jeśli chodzi o resztę specyfikacji, Motorola Edge + będzie działał na Androidzie 10 po wyjęciu z pudełka. SoC zostanie sparowany z 12 GB pamięci RAM. Tam jednak prawdopodobnie będzie więcej wariantów pamięci urządzenia. Co więcej, Motorola Edge + jest wyposażony w wyświetlacz z otworem. Urządzenie będzie sprzedawane za pośrednictwem Verizon. 

Poza wymienionymi specyfikacjami, szczegóły dotyczące Motorola Edge + są na razie dość skąpe, ale możemy spodziewać się więcej informacji o urządzeniu w nadchodzących dniach. 

Tymczasem mówi się, że Motorola pracuje nad smartfonem z rysikiem, nazwany Motorola G Stylus. Podobnie jak Motorola Edge +, Motorola G Stylus jest również wyposażony w wyświetlacz z otworem, a ogólna konstrukcja urządzenia przypomina smartfon Motorola One Action. Ponadto firma planuje wkrótce wprowadzić smartfony Moto G8 i Moto G8 Power.

Dodaj komentarz