Motorola Edge+ pierwszym smartfonem firmy z aparatem 108MP

Motorola nie zaprezentowała jeszcze flagowca, ale Motorola Edge+ ma być flagowcem z prawdziwego zdarzenia, co zdają się potwierdzać doniesienia.  

W zeszłym tygodniu ujawniono rendery smartfona, które pokazują potrójną kamerę i jeśli to, co ujawnił @TechDroider, jest prawdą, to będzie to pierwsza Moto z czujnikiem 108MP.

Konfiguracja potrójnego aparatu jest opisana jako 108 + 16 + 8MP. Moto One Zoom ma teleobiektyw 8 MP (3-krotny zoom) i superszybki obiektyw 16 MP, więc jest duża szansa, że ​​Edge+ ma podobny system aparatów.

Czujnik 108MP w głównym aparacie jest z pewnością wykonany przez Samsunga, choć nie jest jasne, czy będzie to wersja Tetracell, której używa Xiaomi, czy Nonacell (wątpliwe, ponieważ może być wyłącznie dla Galaxy S20 Ultra).

Selfie  dedykowana będzie natomiast kamera 25 MP umieszczona w otworze ekranu, który notabene będzie wodospadowy.

Edge+ będzie wyposażony  w najnowszy układ SoC Snapdragon 865, będzie miał łączność 5G i wyświetlacz 6,67” o częstotliwości odświeżania na poziomie 90Hz. Plotki sugerują również funkcje, które mogą Cię zainteresować -akumulator o pojemności 5170 mAh i gniazdo słuchawkowe 3,5 mm.

Nadal jednak czekamy, aż Motorola zdecyduje, kiedy i jak zaprezentuje telefon.

Dodaj komentarz