Moto E5 i Moto E5 Plus – ceny i dostępność w Polsce

Motorola poinformowała wczoraj o wprowadzeniu do oferty nowej rodziny smartfonów Motorola Moto E5 podczas globalnej premiery w São Paulo w Brazylii. Nowe rodziny Moto G6 i Moto E5 zostały opracowane z myślą o konsumentach i wyróżniają się rozbudowanym zestawem funkcji najwyższej klasy oraz wyjątkową opłacalnością. Urządzenia te będą dostępne w Polsce od maja 2018 roku w cenach od 599 złotych.

Pięć lat temu Motorola wprowadziła do oferty pierwszy smartfon o wysokiej jakości i przystępnej cenie, który okazał się najlepiej sprzedawanym smartfonem w historii marki — Moto G. Od tego czasu Motorola podnosi poprzeczkę w segmencie opłacalnych smartfonów wysokiej jakości, czego przykładem jest rodzina moto e oferująca doskonałe połączenie funkcji dla użytkowników, którzy nie chcą kompromisów pod względem jakości, stylu ani funkcjonalności.

Tradycję tę kontynuuje w tym roku najnowsza generacja rodziny Moto e, która oferuje innowacje najbardziej istotne dla użytkowników. Nowe urządzenia są jeszcze bardziej inteligentne, a szczególny nacisk położono na jakość wyświetlacza, design i zasilanie. Urządzenia te działają z szybkimi procesorami Qualcomm Snapdragon i systemem Android 8.0 Oreo, a praktyczne Ulepszenia Moto działają z wykorzystaniem sztucznej inteligencji.

Moto E5 Plus: Duży ekran. Pojemna bateria. Hello rozrywko!

Moto E5 Plus towarzyszy użytkownikom od świtu do zmierzchu. Dzięki potężnej baterii o pojemności 5000 mAh, która może wystarczyć na 1,5 dnia korzystania oraz 6-calowemu ekranowi Max Vision, nawet długie godziny spędzone w drodze nie będą stratą czasu. Smukłe proporcje ekranu 18:9 modelu Moto E5 Plus sprawiają, że wygodnie leży on w dłoni, a specjalnie zaprojektowana zakrzywiona tylna obudowa przepięknie odbijająca refleksy światła jest nie tylko efektowne, ale i przyjemna w dotyku.

W słynnym logo Motoroli, umieszczonym z tyłu telefonu, mieści się czytnik linii papilarnych, który wyjątkowo ułatwia odblokowywanie telefonu, a multimedialna rozrywka oferowana przez smartfon uprzyjemni dojazdy zatłoczonymi autobusami i pociągami.

Aparat o rozdzielczości 12 MP z laserowym autofocusem robi ostre zdjęcia, zaś duże piksele matrycy 1,25 μm wpuszczają więcej światła, dzięki czemu fotografie wychodzą świetnie nawet w zachmurzone dni. Moto E5 Plus wyposażono w gniazdo na karty microSD, aby pomieścić jeszcze więcej zdjęć, muzyki i filmów.

W czystym systemie Android 8.0 z Ulepszeniami Moto i bez zbędnych wbudowanych aplikacji, można korzystać z prostych skrótów do najczęściej wykonywanych czynności, takich jak wyciszanie dzwonka poprzez proste podniesienie telefonu.

Moto E5: Zobacz więcej. Osiągnij więcej.

Moto E5 towarzyszy użytkownikom przez cały dzień. Pomimo dużych rozmiarów ekranu Max Vision o przekątnej 5,7”, Moto E5 doskonale leży w dłoni, czemu sprzyjają proporcje 18:9 i ergonomicznie zakrzywiona tylna obudowa. Bateria o pojemności 4000 mAh dostarcza energii na cały dzień działania telefonu. Dyskretny czytnik linii papilarnych ukryty w słynnym logo Motoroli umożliwia błyskawiczne odblokowywanie telefonu i dostęp do powiadomień, połączeń oraz ekranu głównego.

W czystym systemie Android 8.0 z Ulepszeniami Moto i bez zbędnych wbudowanych aplikacji, można korzystać z prostych skrótów do najczęściej wykonywanych czynności, takich jak wyciszanie dzwonka poprzez proste podniesienie telefonu. Aparat główny o rozdzielczości 8 MP z matrycą z pikselami 1,12 μm robi świetne zdjęcia nawet przy słabym oświetleniu.

Nieograniczona pamięć wysokiej jakości

Podobnie jak w przypadku wszystkich telefonów Motoroli domyślną galerią zdjęć i nagrań wideo jest usługa Zdjęcia Google. Dzięki temu wszystkie wspomnienia są przechowywane bezpiecznie, można je wyszukiwać, łatwo uzyskiwać do nich dostęp i je edytować na dowolnym urządzeniu.

Ceny i dostępność

Moto E5 Plus będzie dostępna w Polsce od maja w cenie sugerowanej od 799 zł.
Moto E5 będzie dostępna w Polsce od maja w cenie sugerowanej od 599 zł.

informacja prasowa

Dodaj komentarz