Lenovo S898T+ w centrum certyfikacji TENAA

Na stronie centrum certyfikacji TENAA pojawił się następny smartfon Lenovo, który niedługo powinien zostać zaprezentowany, a dokładniej Lenovo S898T+. Co wiemy? Wiemy, że wyposażony zostanie w ekran o rozdzielczości HD i ośmiordzeniowy układ MediaTek. Przejdźmy jednak do konkretów.

Lenovo S898T+ / źródło: gizchina.com

Lenovo S898T+ / źródło: gizchina.com

Lenovo S898T+ charakteryzuje się zastosowaniem 5,3-calowego ekranu IPS w rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli). Pod obudową znajdziemy ośmiordzeniowy układ MediaTek MT6592 o częstotliwości taktowania zegara wynoszącej 1,7 GHz i 2 GB pamięci operacyjnej RAM. Nie wiadomo jeszcze ile pamięci na dane i aplikacje otrzymamy.

Co więcej, zamontowano 13-megapikselowy główny aparat fotograficzny i 5-megapikselową kamerę z przodu do przeprowadzania połączeń wideo. Wszystkie komponenty zostały zamknięte w obudowie o grubości zaledwie 7.9 mm, a całość działa pod kontrolą systemu operacyjnego Android Jelly Bean w wersji 4.2.2. Obecnie w przygotowaniach jest wersja obsługująca jedynie sieć TD-SCDMA, ale drugi model ze wsparciem dla WCDMA jest tylko kwestią czasu.

źródło: news.mydrivers

Dodaj komentarz