Lenovo S8 Play w nowej, lepszej wersji

Lenovo S8 Play, który pod koniec ubiegłego miesiąca trafił di sprzedaży w Chinach, doczekał się już udoskonalonej wersji. Nowy model, który może pochwalić się podwojoną ilością pamięci RAM w stosunku do swojego poprzednika, został wyceniony na 698 juanów.

Lenovo S8 Play / fot. producenta

Lenovo S8 Play / fot. producenta

Nowy wariant Lenovo S8 Play napędzany jest przez 64-bitowy procesor MediaTek MT6735, którego cztery rdzenie pracują z częstotliwością 1,3 GHz. Jednostka wspierana jest przez 2 GB pamięci RAM. Pamięć wewnętrzna urządzenia również została zwiększona, dzięki czemu użytkownik otrzyma do dyspozycji 16 GB przestrzeni magazynowej. Na wyposażeniu znajdują się także dwa aparaty – główny o matrycy 8 megapikseli z podwójną diodą doświetlającą oraz frontowy 2 Mpix.

Lenovo S8 Play / fot. mtksj

Lenovo S8 Play / fot. mtksj

Pozostała specyfikacja techniczna Lenovo S8 Play obejmuje: moduł Wi-Fi, Bluetooth, GPS, modem 4G LTE (Cat.4), slot microSD oraz akumulator o pojemności 2900 mAh. Lenovo S8 Play o wymiarach 152 x 76.2 x 8.5 mm, pracuje pod kontrolą Androida 5.1 Lollipop, który prezentowany jest w rozdzielczości HD, na 5,5-calowym wyświetlaczu.

Sprzedaż nowej wersji Lenovo S8 Play rozpocznie się w Chinach 18 czerwca bieżącego roku.

źródło: mtksj

Brak komentarzy.

Skomentuj