Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» IUNI U3 to najtańszy phablet z ekranem 2K

IUNI U3 to najtańszy phablet z ekranem 2K

Chińska firma IUNI obniżyła cenę jednego z oferowanych przez siebie urządzeń. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, iż od teraz IUNI U3 jest najtańszy phabletem z ekranem 2K na świecie. Jego cena na rodzimym rynku producenta wynosi 1799 juanów (w przeliczeniu około 1080 złotych), czyli o 200 juanów mniej.

IUNI U3 / fot. producenta

IUNI U3 / fot. producenta

IUNI U3 został wyposażony w 5,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 2K (2560 x 1440 pikseli), pokryty taflą Corning Gorilla Glass. Za jego wydajność odpowiedzialny jest czterordzeniowy procesor Qualcomm Snapdragon 801 o taktowaniu 2,3 GHz, natomiast nad grafika czuwa układ Adreno 330, który otrzymał wsparcie ze strony 3 GB pamięci RAM. Z koeli pamięć wewnętrzna, jaką producent zarezerwował na dane i aplikacje użytkownika wynosi 32 GB. Godny uwagi jest również podwójny slot kart SIM ze wsparciem dla szybkiej transmisji danych w standardzie 4G LTE (GSM/WCDMA/FDD-LTE/TD-SCDMA/TDD-LTE).

Użytkownicy IUNI U3 otrzymają do dyspozycji 13-megapikselowy aparat główny z przysłoną f/2.0, funkcją optycznej stabilizacji obrazu oraz diodą doświetlającą, który umożliwi rejestrowanie materiałów wideo w Full HD 1080p. Konfigurację dopełniają: kamera frontowa wykorzystująca technologię UltraPixel, dwuzakresowa karta sieciowa Wi-Fi 802.11ac, Bluetooth 4.0, GPS z A-GPS i GLONASS, a także port microUSB ze wsparciem dla OTG. Konstrukcja o wymiarach 145 x 74.9 x 10.3 mm i wadze 176 g, zasilana jest jest akumulator o pojemności 3000 mAh. Phabelt pracuje pod kontrolą zmodyfikowanego Androida 4.4 KitKat.

Jeden Komentarz do tej pory.

  1. Pit pisze:

    Fajny opis osoby Pani Weroniki….. Ale nie fajnie odmieniona Metallica
    jeśli juz spolszczanie to metaliki a nie metallici
    to tak jak gdyby napisać ze byłem Los Angelesie
    I skoro Kazik z duzej litery to Happysad tez powinien byc no nie???:)
    Pani redaktor naczelna…
    nono… troszkę wstyd.
    Pozdrawiam

Dodaj komentarz