Huawei Y9 2019 otrzyma EMUI 10 oparty na Androidzie 10

Huawei potwierdził, że Huawei Y9 2019 otrzyma system Android 10 z EMUI 10, co jest wspaniałą wiadomością  dla użytkowników. Huwaei potwierdziło aktualizację jako odpowiedź dla użytkownika Twittera, który wysłał tweeta do Huawei z pytaniem o aktualizację.

Wcześniej ponad 1600 użytkowników Huawei Y9 2019 podpisało petycję, aby otrzymać najnowszą aktualizację do EMUI 10. Początkowo Huawei stwierdził, że „Z przykrością informujemy, że EMUI 10.0 / Android 10 nie będzie dostępny dla Huawei Y9 2019 z powodu ograniczenia sprzętowego, ponieważ wymaga wyższych specyfikacji sprzętowych dla optymalnej wydajności. ” 

EMUI 10 to najnowsza aktualizacja dla smartfonów Huawei oparta na najnowszej wersji systemu operacyjnego Android. Wprowadza zmiany w projekcie interfejsu użytkownika i wprowadza nowe funkcje, takie jak układ interfejsu szuflady, systemowy tryb ciemny, złote ikony, nowe animacje i ulepszone funkcje prywatności.

Ponadto pojawia się najnowsza wersja EMUI z wieloma poprawkami i ulepszeniami oprogramowania. Jedna z nich obejmuje technologię GPU Turbo, która poprawia przetwarzanie grafiki o 60 procent. Jest to dodatkowo uzupełnione przez Link Turbo, który umożliwia smartfonom dostęp do wielu sieci, takich jak 4G i WiFi, aby zapewnić o 70 procent szybszą ogólną prędkość sieci.

Dodaj komentarz