Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Huawei wprowadza do Polski tablet MediaPad M5 lite z rysikiem

Huawei wprowadza do Polski tablet MediaPad M5 lite z rysikiem

Ekran Full HD z trybem ochrony oczu, cztery głośniki certyfikowane przez firmę Harman Kardon, wydajna bateria oraz niska waga to funkcje, które przydadzą się wszystkim wielbicielom filmów i dalekich podróży.Zaletami tabletu Huawei MediaPad M5 lite są także specjalne rozwiązania zastosowane z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu dzieci. Huawei MediaPad M5 będzie oferowany z rysikiem, a w przedsprzedaży od 30 lipca dodatkowo z etui*.

Przekątna ekranu Huawei MediaPad M5 lite wynosi 10.1 cala, a rozdzielczość 1920×1200. Tablet oferuje cztery głośniki, które zostały certyfikowane i dostrojone przez firmę Harman Kardon. Dzięki temu dźwięk jest wyraźny i pozbawiony zakłóceń, do tego świetnie odbierany w zakresie 360 stopni. Funkcja ta przyda się szczególnie podczas oglądania filmów.

Tablet idealny w podróży

Tablet Huawei MediaPad M5 lite może być doskonałymasystentem nawet w długiej podróży. Bateria o pojemności 7500mAh pozwala na kilkanaście godzin nieprzerwanego odtwarzania filmów. Można ją też szybko naładować dzięki funkcji QuickCharge. Tablet dodatkowo korzysta z modułu LTE. Dzięki temu dostęp do internetu można mieć także poza domem. Alternatywnym rozwiązaniem jest możliwość przechowywania w pamięci urządzenia filmów lub seriali pobranych z platformy video-on-demand.

Kącik dziecięcy

Huawei MediaPad M5 lite został wyposażony w funkcje, które doceniąrodzice chcący mieć kontrolę nad sposobem wykorzystania tabletu przez dzieci. Zanim urządzenie trafi do dziecka można zdefiniować czas przeznaczony na zabawę, po którym tablet automatycznie się zablokuje. W podobny sposób można określić dostęp dowybranych funkcji tabletu.Specjalne czujniki zbliżeniowe zadbają o wzrok dziecka. Jeśli oczy znajdą się zbyt blisko ekranu, urządzenie wyśle powiadomienie, aby się odsunąć na bezpieczną odległość. Dla zwiększenia ochrony wzroku można również uruchomić filtr niebieskiego światła.

Solidne parametry

Tablet został wyposażony w pamięć 3 GB RAM i 32 GB. Dzięki karcie microSD można ją poszerzyć do 256GB. Za napęd odpowiadaośmiordzeniowy procesor Kirin 659. Urządzenie korzysta z oprogramowania EMUI 8.0, które działa na systemie operacyjnym Android Oreo. Wspomniana już bateria oferuje 7 500 mAh. Rozdzielczość przedniego i tylnego aparatu wynosi 8 megapikseli. W zestawie z Huawei MediaPad M5 lite znajduje się także rysik M Pen lite, dzięki czemu użytkownik będzie mógł tworzyć własnoręczne projekty graficzne lub notatki.

W przedsprzedaży, która startuje 30 lipca Huawei MediaPad M5 lite będzie oferowany z etui. Rekomendowane ceny tabletu:

  • Huawei MediaPad M5 lite WiFi + LTE: 1399 złotych
  • Huawei MediaPad M5 lite WiFi: 1299 złotych

Dodaj komentarz