Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Wiemy co Huawei zaprezentuje podczas MWC 2014

Wiemy co Huawei zaprezentuje podczas MWC 2014

The Wall Street Journal donosi, iż podczas tegorocznych targów Mobile World Congress, firma Huawei zaprezentuje pierwszy w swojej historii SmartWatch. Obok “inteligentnego zegarka” w Barcelonie zadebiutować mają również dwa tablety oraz smartfon.

Huawei Logo

Jeśli jesteście ciekawi, co takiego firma Huawei przywiezie ze sobą do stolicy Katalonii, musicie uzbroić się w odrobinę cierpliwości, gdyż rzecznik prasowy Huawei odmówił ujawnienia jakichkolwiek szczegółów dotyczących nadchodzących urządzeń. Tak więc możemy się jedynie domyślać, iż jedną z nowości będzie Huawei MediaPad X1 z ekranem o rozdzielczości 1920 x 1200 pikseli i modemem 4G LTE, którego zdjęcie ostatnio trafiło do sieci.

Pewne jest natomiast, że na MWC 2014 nie ujrzymy następcy popularnego modelu Ascend P6, gdyż jak deklarują Chińczycy, premiera Huawei Ascend P7 zaplanowana została na osobny event. Ten najprawdopodobniej odbędzie się dopiero w kwietniu bieżącego roku.

źródło: PhoneArena, The Wall Street Journal

Dodaj komentarz