Huawei P20 w nowej wersji na dniach w sprzedaży

W najbliższych dniach na polskim rynku będzie dostępny nowy wariant smartfonu Huawei P20. Producent postanowił wprowadzić do Polski wariant z mniejszą ilością pamięci dla użytkownika.

Zaprezentowany w maju tego roku Huawei P20 wyceniony został na polskim rynku na 2699 złotych. Model ten został wyposażony w 128-gigabajtową pamięć na dane dla użytkownika. Producent doszedł jednak do wniosku, że model ten może być dla niektórych za drogi, dlatego też zdecydował się wprowadzić nowy wariant, w którym pamięć na dane zmniejszono o połowę — do 64GB.

I choć na ten moment jeszcze nie można go kupić w sklepach stacjonarnych, jak również internetowych, to jednak już niebawem ma się to zmienić. Ponadto smartfon pojawił się w ofercie Orange Polska, a tam opłata na start w przypadku najniższego planu taryfowego, ustalona została na 2299 złotych. I tyle tez Huawei P20 64GB będzie kosztował w wolnej sprzedaży, kiedy już do niej trafi. Będzie zatem tańszy o 440 złotych od podstawowej wersji. Czy warto? Na to pytanie powinniście odpowiedzieć sobie sami.

via gsmonline

Dodaj komentarz