Huawei Nova 5i zaskoczy Was ilością aparatów

Huawei Nova 5 i Nova 5i to dwa nadchodzące smartfony z Androidem na pokładzie, które już niebawem powinny zadebiutować oficjalnie.Model Nova 5i został dostrzeżony w TENAA, ujawniając kluczowe specyfikacje.

Zgodnie z informacjami umieszczonymi na stronie TENAA, Huawei Nova 5i ma zostać wyposażony w 6,4-calowy wyświetlacz wykonany w technologii IPS, na którym treści wyświetlane będą w rozdzielczości FHD+. Za działanie w smartfonie odpowiadać będzie Kirin 710, który został wykonany w 12-nanometrowym procesie litograficznym i składa się z czterech rdzeni Cotex-A73 o taktowaniu 2,2 GHz oraz czterech rdzeni Cortex-A53 o częstotliwości taktowania 1,7 GHz. W zależności od wybranego przez użytkownika wariantu chip graficzny otrzymał wsparcie ze strony 6- lub 8-gigabajtowej pamięci RAM.

Na wszelkiego rodzaju dane zarezerwowane zostanie natomiast 128 GB wbudowanej pamięci z możliwością dalszej rozbudowy poprzez wykorzystanie czytnika microSD obsługującego karty o pojemności do 512GB.

Na tylnym panelu tego smartfona umieszczone zostaną cztery aparaty w następującej konfiguracji: 24-megapikselowy sensor główny, 8-megapikselowy aparat z szerokim kątem, kamera wspomagająca o rozdzielczości 2MP do uzyskania efektu płytkiej głębi ostrości, jak również czujnik ToF. Na tylnej ścianie zagości również czytnik linii papilarnych.

Energie ma dostarczyć akumulator o pojemności 3900 mAh zapewne ze wsparciem dla technologii szybkiego ładowania. Na froncie znajduje się kamera o rozdzielczości 24MP do autoportretów. Huawei Nova 5i będzie dostępny w kolorach niebieskim, czarnym i czerwonym.

źródło

Dodaj komentarz