Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Huawei MediaPad M6 może zadebiutować razem z Nova 5

Huawei MediaPad M6 może zadebiutować razem z Nova 5

Ponad rok temu Huawei zaprezentował serię tabletów MediaPad M5 , z wyjątkiem MediaPad M5 Lite, który został pokazany we wrześniu 2018 r. Według najnowszych informacji 21 czerwca Huawei ma wprowadzić do oferty MediaPad M6 razem ze smartfonami z serii Nova 5.

Informacje pochodzą od współpracownika Slashleaks @Rodent950, który udostępnił plakat nadchodzącego tabletu na Twitterze. Plakat został pierwotnie załadowany na Weibo przez @宅 数码 Kael (Home Digital Kael) i pokazuje nadchodzący tablet.

Dzięki opublikowanemu plakatowi wiemy, że urządzenie będzie miało równe ramki wokół wyświetlacza, co jest pewnym novum. Będzie też mieć pojedynczą tylną kamerę i port USB typu C do komunikacji, a także ładowania. Inną kluczową informacją, którą możemy zobaczyć na obrazie, jest gniazdo słuchawkowe 3.5mm. To dość istotna informacja, ponieważ Huawei usunął gniazdo audio w modelu MediaPad M5.

MediaPad M6 będzie dostępny w kolorze Champagne Gold, jak pokazano na grafice, ale powinien być co najmniej jeszcze jeden wariant kolorystyczny.

Oczekuje się, że za moc obliczeniową odpowiedzialny będzie Kirin 970, a zatem flagowy SoC marki Huawe z 2017 roku. To nadal bardzo wydajna jednostka, tym bardziej że współpracować będzie zapewne z 6GB pamięci RAM typu LPDDR4. Kirin 970 został wykonany w 10-nanometrowym procesie litograficznym i składa się z czterech rdzeni Cotex-A73 o taktowaniu 2,4 GHz oraz czterech rdzeni Cortex-A53 o częstotliwości taktowania 1,8 GHz. Oczywiście nie zabrakło koprocesora i7. Chipem graficznym jest w tym przypadku Mali-G72MP12.

Huawei MediaPad M6 będzie pracował pod kontrolą system Android Pie z interfejsem EMUI 9.

źródło

Dodaj komentarz