Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» Huawei MediaPad M5 lite. Sprawdzi się w domu i w podróżny (nasza galeria)

Huawei MediaPad M5 lite. Sprawdzi się w domu i w podróżny (nasza galeria)

Ekran Full HD z trybem ochrony oczu, cztery głośniki certyfikowane przez firmę Harman Kardon, wydajna bateria oraz niska waga to funkcje, które przydadzą się wszystkim wielbicielom filmów i dalekich podróży.Zaletami tabletu Huawei MediaPad M5 lite są także specjalne rozwiązania zastosowane z myślą o bezpieczeństwie i zdrowiu dzieci. Huawei MediaPad M5 będzie oferowany z rysikiem, a w przedsprzedaży od 30 lipca dodatkowo z etui*.

Huawei MediaPad M5 lite / fot. SwiatAndroid.pl

Przekątna ekranu Huawei MediaPad M5 lite wynosi 10.1 cala, a rozdzielczość 1920×1200. Tablet oferuje cztery głośniki, które zostały certyfikowane i dostrojone przez firmę Harman Kardon. Dzięki temu dźwięk jest wyraźny i pozbawiony zakłóceń, do tego świetnie odbierany w zakresie 360 stopni. Funkcja ta przyda się szczególnie podczas oglądania filmów.

Huawei MediaPad M5 lite może być doskonałym asystentem nawet w długiej podróży. Bateria o pojemności 7500mAh pozwala na kilkanaście godzin nieprzerwanego odtwarzania filmów. Można ją też szybko naładować dzięki funkcji QuickCharge. Tablet dodatkowo korzysta z modułu LTE. Dzięki temu dostęp do internetu można mieć także poza domem. Alternatywnym rozwiązaniem jest możliwość przechowywania w pamięci urządzenia filmów lub seriali pobranych z platformy video-on-demand.

Tablet napędzany jest przez układ Kirin 659, składający się z czterech rdzeni Cortex-A53 o częstotliwości taktowania 2,36 GHz i czterech rdzeni Cortex A53 z zegarem 1,7 GHz. Chip graficzny, którym jest w tym przypadku Mali-T830MP2. Huawei MediaPad M5 lite został wyposażony w pamięć 3 GB RAM i 32 GB. Dzięki karcie microSD można ją poszerzyć do 256GB. Urządzenie korzysta z oprogramowania EMUI 8.0, które działa na systemie operacyjnym Android Oreo. Wspomniana już bateria oferuje 7 500 mAh. Rozdzielczość przedniego i tylnego aparatu wynosi 8 megapikseli. W zestawie z Huawei MediaPad M5 lite znajduje się także rysik M Pen lite, dzięki czemu użytkownik będzie mógł tworzyć własnoręczne projekty graficzne lub notatki.

Huawei MediaPad M5 lite / fot. SwiatAndroid.pl

Sugerowane ceny tego modelu w Polsce przedstawiają się następująco:

  • Huawei MediaPad M5 lite WiFi + LTE: 1399 złotych
  • Huawei MediaPad M5 lite WiFi: 1299 złotych

Dodaj komentarz