Huawei chce sprzedać 80 milionów smartfonów w tym roku!

Huawei jest niewątpliwie jedną z największych firm produkującej smartfony na świecie. Oczywiście jak każdy w tej branży zamierzają oni podnieść swoją sprzedaż, a ich celem jest osiągnięcie w tym roku 80 milionów sprzedanych urządzeń. Jeśli uda im się osiągnąć ten cel, to będzie to wzrost o 58% w stosunku do roku poprzedniego. Cieszy również to, że Chińczycy podchodzą do tego planu bardzo rozsądnie.

huawei-logo

Kilka firm w bardzo dużym potencjałem nie osiągnęło ogromnego sukcesu, ponieważ zapomnieli o reklamie swoich produktów. W dzisiejszych czasach stworzenie dobrego produktu często nie wystarczy. Dlatego właśnie Huawei pamięta o odpowiedniej promocji swoich urządzeń i chce wydać 300 milionów dolarów z czego 40% tej sumy będzie użyte w Chinach.

Poza tym oczywiście mają zamiar stawiać na urządzenia jak Huawei Honor 3C, który okazał się dużym sukcesem i sprzedał się już w 8 milionach egzemplarzy. Jego planowana sprzedaż ma wynieść jeszcze 20 milionów sztuk. Poza tym pamiętajmy jeszcze o nadchodzącym flagowcu. Ascend P7 ma zostać zaprezentowany we Francji w przyszłym miesiącu.

Źródło: gizmochina.com

3 komentarze do tej pory.

  1. karolsnopek5 napisał(a):

    Myślę że nawet dla tak dużej firmy będzie problem dojść do takiej liczby sprzedazy

  2. MST napisał(a):

    Po tych cenach to może się przeliczyć.

Dodaj komentarz