Honor w dość nietuzinkowy sposób ujawnił datę premiery Honor 20 (Pro)

Honor opublikował teaser zwiastujący prezentację swoich flagowych smartfonów na rok 2019. Mowa oczywiście o Honor 20 i Honor 20 Pro, które zadebiutują dokładnie 444 + 4x4x4 + (4+4) / 4 + 44/4.

Konferencja prasowa zaplanowana została dokładnie na 1 maja tego roku i odbędzie się w Londynie. Producent daje nam jasno do zrozumienia, że stawia w tych propozycjach również na możliwości fotograficzne, ak w przypadku serii Huawei P30. Widać to bardzo dobrze po Tower Bridge fotografowanym w gorszych warunkach oświetleniowych.

Honor 20 zostanie najprawdopodobniej wyposażony w 6,1-calowy wyświetlacz z wycięciem w kształcie kropli wody, który okalany będzie wąskimi ramkami. Na tylnym panelu umieszczony zostanie potrójny aparat, który składa się z głównego czujnika z 48 megapikselami, szerokokątnego 20 megapikseli i teleobiektywu o rozdzielczości 8 megapikseli i potrójnego zoomu optycznego.

Ale podobnie jak w przypadku Huawei, w tym roku będzie Honor 20 w wersji Pro. W jego przypadku zastosowana zostanie dodatkowa, czwarta kamera, chociaż nie jest jasne, czy jest to kamera ToF, czy „normalny” czujnik kamery, który zbiera informacje o głębi. I podobnie jak Huawei P30 Pro otrzyma 6,5 calowy ekran.

Procesorem używanym w obu modelach jest obecny Kirin 980 . Wariant z pełną pamięcią 512 GB nie powinien jednak istnieć, a pamięć główna nie powinna przekraczać 8 GB – co oczywiście jest więcej niż wystarczające. Czujnik linii papilarnych skanuje optycznie i prawdopodobnie znajduje się na wyświetlaczu poniżej. W którym z dwóch modeli baterii 3,650 mAh jest zainfekowany, nadal jest niepewny. Ale ładowanie odwrotne prawdopodobnie go nie obsługuje.

Podobnie jak najnowsza generacja smartfonów z serii P od Huawei, modele Honor 20 Pro i honor 20 wspomagane są przez sztuczną inteligencję wbudowaną w dedykowany, podwójny chipset procesora Kirin 980. Specjalne algorytmy sztucznej inteligencji rozpoznają w czasie rzeczywistym różne obiekty i sceny, a także tło. Sztuczna inteligencja wyręcza użytkownika w wyborze najlepszych z możliwych parametrów, takich jak oświetlenie i cieniowanie, a także wypoziomowanie sceny. Huawei AI HDR+ umożliwia zarówno głównej jak i przedniej kamerze robienie wyraźnych zdjęć pod światło, eliminując efekty prześwietlenia i przyciemnienia. Tymczasem funkcja Super Portrait, również wykorzystująca AI, pozwala uchwycić ostrość najdrobniejszych szczegółów portretu przy artystycznym nieostrym tle.

Dodaj komentarz