Honor View 10 zadebiutował w nowej, mocniejszej konfiguracji

Pod koniec ubiegłego roku Honor zaprezentował smartfon Honor View 10, który oferowany był tylko w wersji z 6 GB pamięci RAM. Teraz do sprzedaży trafiła najmocniejsza wersja tego modelu.

Honor View 10 pojawił się w dwóch konfiguracjach pamięci RAM i pamięci masowej. Klienci mogli wybierać między 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci masowej lub 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci masowej. Teraz Huawei wprowadza nowy wariant w Chinach, który ma 8 GB pamięci RAM . Pamięć wewnętrzna jest nadal ograniczona do 128 GB, ale dodatkowa pamięć RAM powinna zapewnić jeszcze lepszą wielozadaniowość i wydajność w grach.

Honor View 10, czyli Honor V10 znany w Chinach, od początku był wielkim sukcesem w kraju. Telefon jest również na liście, do uzyskania aktualizacji GPU Turbo od Huawei, co sprawi, że będzie jeszcze szybszy w grach. A teraz, aby poprawić sprzedaż telefonu, wprowadzono wariant 8GB RAM.

Wariant 8 GB pamięci RAM Honor View 10 będzie wyposażony w 128 GB pamięci wewnętrznej i trafi do sprzedaży 14 sierpnia. Cena nie została ogłoszona, ale nie spodziewamy się, że kosztowałby znacznie więcej niż wariant 6GB RAM. Smartfon będzie dostępny w 5 opcjach kolorystycznych; Granatowy, Midnight Black, Beach Gold, Aurora Blue, Charm Red.

źródło: mysmartprice

Dodaj komentarz