Honor Polska: Te smartfony dostaną EMUI 8

Nareszcie jakaś konkretna informacja dla wszystkich posiadaczy smartfonów marki Honor. Polski oddział opublikował listę urządzeń, które otrzymają interfejs EmotionUI w wersji ósmej.

Wokół udostępnienia uaktualnienia EMUI 8 dla smartfonów marki Honor było sporo zamieszania. A wszystko spowodowane przez niepewne udostępnienie oprogramowania dla Honora 8. I choć nadal nie jest jasne czy EMUI 8.0 dla tego modelu zostanie udostępnione wraz z systemem Android 8.0 Oreo, jak to powinno mieć miejsce, to jednak pewne jest, że nowy interfejs zostanie udostępniony w Polsce w drugim kwartale tego roku.

W tym samym okresie nowe EmotionUI mają otrzymać posiadacze Honora 7X, a zatem jednego z najnowszych smartfonów klasy średniej w ofercie sub-marki Huawei. Ponadto w pierwszym kwartale tego roku – właściciele smartfona mogą otrzymać dostęp do funkcji Face ID, czyli możliwości odblokowywania telefonu poprzez skanowanie rysów twarzy. Funkcja pojawi się wraz z aktualizacją OTA.

Na liście znajdują się jeszcze dwa modele – Honor 9, jak również Honor 8 Pro. Dla tych modeli proces wdrażania aktualizacji oprogramowania układowego, które wnosi ze sobą Adroida 8.0 Oreo z EMUI 8.0, wystartował siódmego lutego tego roku. Niemniej, na ten moment jeszcze nie wszyscy użytkownicy otrzymali rzeczone uaktualnienie.

Dodaj komentarz