Honor 8X w zaskakująco dobrej cenie

Honor 8X jest aktualnie dostępny w bardzo dobrej cenie. Promocja obowiązuje jeszcze przez kilka dni, a zatem zainteresowani powinni się pospieszyć.

Play przygotował promocję na smartfon Honor 8X z okazji wprowadzenia marki do oferty. Model ten możecie kupić za 798 zł, oszczędzając tym samym 151 złotych. Oferta obowiązuje do 14 czerwca tego roku.

Kluczowe cechy Honor 8X:

  • Duży, 6,5-calowy ekran zapewniający doskonały obraz: Wąska (7,8 mm) obudowa Honor 8X o wymiarach typowych dla dotychczasowych 5,5-calowych urządzeń mieści wyświetlacz Full-View 2.0 z Notch o przekątnej 6,5 cala. Proporcje ekranu 19,5:9 są bliskie kinowym 21:9, dzięki czemu pozwalają użytkownikowi cieszyć się doskonałym obrazem w poręcznym urządzeniu.
  • 91% screen-to-body ratio w wąskiej obudowie: Stosunek powierzchni ekranu do powierzchni całego panelu przedniego jest jednym z podstawowych parametrów przy projektowaniu współczesnych smartfonów. Honor korzysta z zaawansowanej technologii chip-on-film (COF) i opatentowanej konstrukcji anteny, aby zawęzić szerokość krawędzi do 4,25 mm i osiągnąć 91% stosunku powierzchni ekranu do przedniego panelu, czym wyprzedza większość flagowych smartfonów.
  • Minimalistyczny, estetyczny design: Honor 8X jest elegancki i przyjemny w dotyku. Połączono w nim metalową ramkę i szkło Aurora Glass 2,5D z błyszczącym wzorem o podwójnej teksturze. Efekt równoległej gradacji uzyskano pokrywając tył urządzenia 15-warstwową powłoką odbijającą światło pod różnymi kątami. Użytkownik może wybierać pomiędzy urządzeniami w kolorze niebieskim lub czarnym.
  • Ochrona wzroku: W Honor 8X dostępny jest tryb komfortowy dla oczu (Eye Comfort mode) certyfikowany przez TüV Rheinland. Włączając go ograniczamy emisję niebieskiego światła i chronimy wzrok. Umożliwia on również dostosowanie jasności ekranu do warunków oświetleniowych – od pracy w pełnym słońcu aż do nocy.

Za moc obliczeniową w Honorze 8X odpowiada Kirin 710, który został wykonany w 12-nanometrowym procesie litograficznym i składa się z czterech rdzeni Cotex-A73 o taktowaniu 2,2 GHz oraz czterech rdzeni Cortex-A53 o częstotliwości taktowania 1,7 GHz. W zależności od wybranego przez użytkownika wariantu chip graficzny otrzymał wsparcie ze strony 4- lub 6-gigabajtowej pamięci RAM.

W tym miejscu warto dodać, że w smartfonie zastosowana została technologia GPU Turbo. Dzięki temu przetwarzanie grafiki poprawi się aż o 60%, przy jednoczesnym obniżeniu zapotrzebowania na energię, i to aż o 30%.

Z myślą o danych i aplikacjach użytkownika zaimplementowana została 64- lub 128-gigabajtowa pamięć wewnętrzna. Ponadto za pomocą slotu pamięć tę można rozbudować o maksymalnie 400 GB. Honor 8X pracuje pod kontrolą Androida 8.1 Oreo z EMUI 8.2.

Zadebiutował Honor 8X z układem Kirin 710, podwójnym aparatem, GPU Turbo i sztuczną inteligencją

Dodaj komentarz