Honor 20 Pro w nowej, atrakcyjnej cenie

Honor 20 Pro na polskim rynku doczekał się pierwszej znaczącej obniżki ceny. Od teraz smartfon ten zakupić można za 1999 złotych.

Poczwórny inteligentny aparat 48MP, dostarcza flagowych wrażeń

HONOR 20 i HONOR 20 PRO posiadają aparat główny Sony IMX586 48MPix, wyposażony w zaawansowany tryb AI Ultra Clarity oraz AIS Super Night, oferujący wyraźniejsze zdjęcia. Poczwórny aparat jest również wyposażony w obiektyw szerokokątny 16MPix, Teleobiektyw 8MPix i aparat makro 2MPix który umożliwia bliższe oraz szersze zdjęcia z Optyczną Stabilizacją Obrazu (OIS).

Seria HONOR 20 wyprzedza konkurencję dzięki innowacyjnemu trybowi AIS Super Night oraz największej w branży przesłonie F1.4. Wspierana przez sztuczną inteligencję technologia stabilizacji obrazu oparta jest na wielu klatkach. Dzięki temu tworzy super ostre obrazy nocne ze zwiększoną jasnością, niższym szumem, oraz lepszym zachowaniem koloru. Dzięki przesłonie F1.4, użytkownicy mogą uchwycić piękno, nawet w słabo oświetlonym otoczeniu.

Inteligentny aparat 48Mpix pozwala użytkownikom na robienie ekstremalnie wyraźnych zdjęć, zwłaszcza w trybie AI Ultra Clarity. Ponadto, podwójny-NPU i podwójny-ISP chipsetu 7nm Kirin 980 AI łączą najwyraźniejsze szczegóły z każdego ujęcia w jedno zdjęcie „Super 48MPix” z jakością przekraczającą standardowe zdjęcia 48Mpix.

Dzięki obiektywowi szerokokątnemu o rozdzielczości 16MPix, użytkownicy mają większe możliwości zdjęć 117°. Optyczna Stabilizacja Obrazu (OIS) używa żyroskopów, by szybko przesuwać części soczewki, co przeciwdziała utracie ostrości nawet, gdy zdjęcie wykonywane jest trzęsącymi się dłońmi.

Obiektyw makro 2MPix umożliwia robienie bogatych w detale zdjęć z odległości nawet 4cm – perspektywy wcześniej nieosiągalnej ludzkim okiem – jest więc idealny dla fotografów skupiających się na florze i faunie. Dodatkowo, funkcja 3-krotnego bezstratnego zoomu optycznego, 5-krotnego zoomu hybrydowego i 30-krotnego zoomu cyfrowego pozwala na dyskretne ujęcia – jest to szczególnie przydatna funkcja dla osób chcących sfotografować dzikie zwierzęta, lub miejskich artystów próbujących sportretować dynamikę miejskiego życia.

Dynamiczny Holograficzny Design

Seria HONOR jest pierwszym w historii marki HONOR produktem wprowadzającym wielowymiarową, Dynamiczną Holograficzną obudowę. Skrupulatnie stworzona przez inżynierów HONOR, pierwsza na rynku potrójna Siatka 3D, tworzy warstwę głębi, w której osadzone są miliony miniaturowych pryzmatów. Podczas misternego procesu, pod ściśle kontrolowanym ciśnieniem i temperaturą, połączone zostają szkło, kolor i warstwa głębi. Gdy światło przechodzi przez pryzmaty w najgłębszej warstwie, światło zostaje odbite i rozszczepione we wszystkich kierunkach. Z powodu tak skomplikowanego procesu, na 100 obudów – jedynie 20 spełnia ścisłe standardy.

Obudowa smartfonów HONOR 20 PRO w wariantach Phantom Black lub Phantom Blue oraz HONOR 20 w kolorach Midnight Black i Sapphire Blue sugeruje głębię, co sprawia, że HONOR 20 Series wyróżnia się na tle pozostałych modeli marki.

Wszechstronne, najlepsze wrażenia podczas użytkowania

Etos HONOR „Always Better” sprawia, że smartfony z serii HONOR mogą pochwalić się nie tylko unikatowym designem. Smartfony posiadają wyświetlacz o przekątnej 6.26″ ze stosunkiem ekranu do obudowy na poziomie 91.7%. Z aparatem 4.5mm osadzonym w ekranie, wyświetlacz umożliwia jeszcze lepsze użytkowanie, bez strat na estetyce urządzeń.

Czytnik linii papilarnych, umieszczony na prawej części aluminiowej ramy, odpowiada naturalnej pozycji palców przy podnoszeniu telefonu. Asymetryczne umiejscowienie aparatów w kształcie litery “L” umożliwia zamontowanie baterii o pojemności 4,000 mAh, która pozwala na pełen dzień bezproblemowego użytkowania telefonu. HONOR 20 Pro stosuje technologię chłodzenia za pomocą warstwy grafenu – nowe rozwiązanie termiczne, które pozwala na optymalne rozłożenie ciepła, przy zachowaniu optymalnej funkcjonalności.

Odpowiadając na potrzeby graczy mobilnych, seria HONOR 20 wyposażona została w wiodący na rynku GPU Turbo 3.0, który wspiera możliwości sprzętowe urządzenia maksymalizując doznania wizualne i upłynniając sterowanie. Seria HONOR 20 weszła w współpracę z około 25 najbardziej popularnymi tytułami w tym: Fortnite, PUBG Mobile, i Arena of Valor.

Poza wrażeniami wizualnymi i interaktywnymi, użytkownicy mogą zanurzyć się we wszechstronne doświadczenie audio poprzez system Virtual 9.1 Surround Sound zasilany przez Histen 6.0. Po raz pierwszy ta najnowocześniejsza technologia została wprowadzona do smartfonów. System Virtual 9.1 Surround Sound wspiera wszystkie rodzaje słuchawek przewodowych i bezprzewodowych, oraz dodaje podwójny wbudowany mikrofon z redukcją hałasu – system skrojony do potrzeb wszystkich audiofilów.

Dodaj komentarz