HOMTOM S12 na wiosnę w nowych kolorach

HOMTOM S12 jest jednym z najtańszym urządzeń na świecie z ekranem o proporcjach 18:9. Producent z okazji zbliżającej się wiosny, postanowił nieco ożywić kolorystykę modelu i wprowadza do oferty nowe wersje.

HOMTOM S12 został wprowadzony na rynek kilka miesięcy temu i jest już hitem sprzedaży, dzięki eleganckiemu wyglądowi, ekranowi o proporcjach 18: 9 i bardzo niskiej cenie. Można go znaleźć w różnych sklepach internetowych poniżej 50 euro.

Chińska firma postanowiła wprowadzić na wiosnę do oferty nowe warianty kolorystyczne: perłowo-biały (w połączeniu z zielonym jabłkiem) i błękitny. Oczywiście pokrywa akumulatora nadal ma charakterystyczny wzór plastra miodu.

Jak widać na grafikach dostarczonych przez firmę HOMTOM, pierwszy kolor jest bardzo delikatny i idealnie pasuje do lżejszego stroju, podczas gdy drugi jest ostry i energiczny dla młodszych odbiorców. Jest to niezła zmiana, nie tylko w porównaniu z wariantami HOMTOM S12, które są już dostępne w sprzedaży, ale przede wszystkim w porównaniu do większości smartfonów dostępnych na rynku.

HOMTOM S12 dedykowany jest mniej wymagającym klientom. Smartfon został wyposażony w 5-calowy ekran o proporcjach 18:9, pokryty szkłem 2.5D. Za jego wydajność odpowiada czterordzeniowy procesor MediaTek MT6580 oraz 1-gigabajtowa pamięć RAM. Magazyn danych stanowić ma pamięć wbudowana o pojemności 8 GB.

Na tylnym panelu obecny jest aparat główny z podwójnym obiektywem (8 Mpix + 2 Mpix), wspierany przez podwójną diodę doświetlającą. Konfigurację HOMTOM S12 dopełniają: akumulator o pojemności 2750 mAh, a także pakiet rozwiązań komunikacyjnych i kamera do Selfie 5 Mpix.

Dodaj komentarz