HOMTOM P1 I HOMTOM S88 zadebiutują podczas MWC 2019

HOMTOM potwierdził swoją obecność podczas MWC 2019, które odbędą się w Barcelonie w dniach 25-28 lutego. Ten chiński producent zaprezentuje dwa nowe smartfony: HOMTOM P1 ze zintegrowanym projektorem DLP i HOMTOM S88 z kamerą In-Display.

HOMTOM zajmuje się smartfonami od 2013 roku i jest głównie znany z telefonów o podwyższonej odporności. Jednak z okazji MWC 2019, które odbędą się w Barcelonie w dniach 25-28 lutego, chińska firma pokaże nam nowe oblicze i – zgodnie z naszymi informacjami – zaprezentuje dwa nowe smartfony: HOMTOM P1 i HOMTOM S88.

HOMTOM P1 to smartfon z projektorem LED DLP firmy Texas Instruments zintegrowany w górnej krawędzi, o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli) i jasności 150 lumenów z lampami firmy OSRAM . Zostanie również wyposażony w pojemny akumulator 5500 mAh z funkcją ładowania wstecznego, aby ładować inne urządzenia.

HOMTOM S88 jest natomiast smartfonem, który podąża za modą: cienkie ramki, wyświetlacz z dziurką na kamerę do Selfie i szklaną powłoką z gradientem w kolorze “aurora”. Smartfon będzie oczywiście miał wysoki stosunek ekranu do powierzchni frontowego panelu. Na tylnej ścianie zagości natomiast zestaw dwóch obiektywów, a także czujnik biometryczny.

W przypadku obu modeli nie mamy dalszych informacji na temat specyfikacji technicznych i cen , ale odkryjemy coś więcej podczas MWC 2019 w Barcelonie.

źródło

Dodaj komentarz