Hisense INFINITY H12 Pro to ciekawy smartfon ze średniej półki cenowej

Hisense INFINITY H12 Pro to ciekawy smartfon ze średniej półki cenowej, w którym producent postawił na odpowiednie wyposażenie, a także nowoczesny design. I choć smartfon ten nie trafi na polski rynek oficjalnym kanałem dystrybucji, to jednak warto przyjrzeć mu się nieco bliżej.

Obraz w smartfonie Hisense INFINITY H12 Pro prezentowany jest na 5.84-calowym ekranie wykonanym w technologii IPS. Matryca charakteryzuje się proporcjami 18:9 i rozdzielczością Full HD+ (1080 x 2280 pikseli). Co więcej producent zdecydował się na wcięcie w ekranie (notch), zaokrąglenie narożników, jak również zabezpieczenie szkłem 2.5D dostarczonym przez firmę Corning.

Moc obliczeniową w Hisense INFINITY H12 Pro zapewnia Snapdragon 636, składający się z ośmiu rdzeni Kryo 260 o taktowaniu do 1.8 GHz. Nad grafiką czuwa natomiast chip Adreno 509, wspierany przez maksymalnie 6-gigabajtową pamięć RAM. Magazyn danych stanowi 128-gigabajtowa pamięć z możliwością rozbudowy poprzez slot o maksymalnie 256 GB.

W ofercie są jeszcze inne warianty:

  • Hisense INFINITY H12 Pro z 6GB pamięci RAM i 64GB na dane
  • Hisense INFINITY H12 Pro z 4GB pamięci RAM i 64GB na dane

Nad wyświetlaczem osadzona została kamera dedykowana Selfie z technologią Face Unlock, która pozwoli na odblokowanie smartfonu. Kamera ma rozdzielczość 20 milionów pikseli. Na tylnej ścianie jest też dobrze – 12MP w połączeniu z kamerą dodatkową 5MP. Przy ich wykorzystaniu można będzie wykonać zdjęcia z efektem bokeh.

Dodaj komentarz