Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» FNF ifive mini3 – 7.9″, 2048 x 1536 pikseli i Android 4.4 KitaKat

FNF ifive mini3 – 7.9″, 2048 x 1536 pikseli i Android 4.4 KitaKat

Firma FNF postanowiła nieco odświeżyć jeden z oferowany przez siebie tabletów. Jak się okazuje już wkrótce model ifive mini3 doczeka się nowego wariantu, który z pewnością będzie cieszył się sporym zainteresowaniem ze strony miłośników Androida.

FNF ifive mini3

Już wkrótce swoją oficjalną premierę świętować będzie FNF ifive mini3 charakteryzujący się 7,9-calową matrycę prezentującą obraz w wysokiej rozdzielczości 2048 x 1536 pikseli (326ppi), która do tej pory zarezerwowana była wyłącznie dla iPada mini z wyświetlaczem Retina – oczywiście biorąc pod uwagę przekątną ekranu. Za jego wydajność odpowiadać będzie czterordzeniowy procesor Rockchip RK3188 o częstotliwości taktowania 1,6 GHz z czterordzeniową grafiką Mali-400MP4 oraz najprawdopodobniej 2 GB pamięci operacyjnej RAM.

Na wyposażeniu ma również znaleźć 5-megapikselowy aparat główny, kamera o matrycy 2 Mpix dedykowana połączeniom wideo oraz dwuzakresowy moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi. Całością mierzącą 7,4 mm grubości zarządzać będzie najnowsza odsłona mobilnej platformy wyszukiwarkowego giganta – Google Android 4.4 KitKat. To niestety wszystkie informacje, jakimi dysponujemy na chwilę obecną, toteż zainteresowanym pozostaje oczekiwanie na kolejne doniesienia.

źródło: padnews

Dodaj komentarz