Warning: Illegal string offset 'session_data' in /home/swiatand/domains/swiatandroid.pl/public_html/wp-content/plugins/facebook-publish/init.php on line 30
» FNF ifive 2S HD z ekranem QXGA zapowiedziany

FNF ifive 2S HD z ekranem QXGA zapowiedziany

Firma FNF zapowiedziała nową odsłonę zaprezentowanego w marcu bieżącego roku, tabletu ifive 2S napędzanego przez czterordzeniowy układ dostarczony przez Rockchip. W modelu ifive 2S HD zastosowana została matryca o wyższej rozdzielczości, dzięki czemu prezentowane na niej treści będę niezwykle czytelne, a czcionki ostre, co z pewnością ucieszy miłośników e-booków oraz surfowania po Internecie.

FNF ifive 2S HD charakteryzuje się 9,7-calowym ekranem wykonanym w technologii IPS, na którym obraz wyświetlany jest w rozdzielczości QXGA (2048 x 1536 pikseli). Wydajność tabletu zapewnić ma czterordzeniowy procesor Rockchip RK3188 o częstotliwości taktowania 1,6 GHz, natomiast za grafikę odpowiadać będzie czterordzeniowy układ Mali-400MP4.

To niestety już koniec oficjalnych szczegółów dotyczących specyfikacji technicznej nadchodzącej nowości. Biorą jednak po uwagę, iż jest to jedynie odświeżona wersja modelu ifive 2S, potencjalni nabywcy mogą liczyć na obecność 2 GB pamięci RAM, 16 GB pamięci wewnętrznej, slotu microSD, modułu Wi-Fi 802.11 b/g/n, Bluetooth 4.0, dwóch aparatów (główny 5 Mpix i frontowy 2 Mpix), port USB z funkcją OTG oraz wyjście HDMI. Całość pracować będzie w oparciu o Androida Jelly Bean. Swoją drogą, ciekawe czy producent zdecyduje się na zastosowanie akumulatora o większej pojemności. Gwoli przypomnienia ifive 2S posiada ogniwo 7200 mAh.

źródło: padhz

Dodaj komentarz