Elephone PX z aparatem pop-up jest już na Indiegogo

Elephone w modelu Elephone PX postawił na kamerę do Selfie typu pop-up, dzięki czemu wyświetlacz wypełnia większą część frontowego panelu. Model ten zadebiutował już na platformie Indiegogo.

Elephone PX ma kilka mocnych cech, na czele z 6,34-calowym ekranem panoramicznym o proporcjach 19:9. Jego mocną cechą jest brak górnej ramki, a także charakterystycznego notcha. Niestety producentowi nie udało się pozbyć tak zwanego podbródka, który wydaje się psuć cały urok. Pomimo tego, że współczynnik wyświetlacza do frontowego panelu wynosi mniej, niż 90% (dokładnie 89.5%), to ekran na grafikach wypełnia niemal po brzegi front, a ramki są bardzo smukłe. Wszelkiego rodzaju treści wyświetlane są w rozdzielczości HD+, a dokładniej 720 × 1480 pikseli. Elephone PX ma frontowy podwójny aparat typu pop-up o rozdzielczości 16-megapikseli + 2-megapiksele.

Za wydajność w Elephone PX odpowiada MediaTek helio P22, czyli SoC wykonany w 12nm procesie technologicznym i składający się z ośmiu rdzeni o częstotliwości taktowania 2.0 GHz. Chip graficzny, którym jest w tym przypadku PowerVR GE8320 otrzyma wsparcie ze strony 4 GB pamięci RAM. Magazyn danych stanowi 64-gigabajtowa pamięć wbudowana, którą poprzez hybrydowy slot można rozbudować nawet o 256 GB.

W smartfonie obecny jest akumulator o pojemności 3500 mAh i system Android 9.0 Pie po wyjęciu z pudełka. Na szklanym tylnym panelu umieszczony został czytnik linii papilarnych, a także czujnik pomiaru tętna. Ten drugi element znajduje się tuż pod wysepką zarezerwowaną dla dwóch obiektywów – 16MP + 2MP.

Specyfikacja Elephone PX obejmuje również: hybrydowy slot kart SIM, złącze USB typu C, wsparcie dla technologii szybkiego ładowania (5 V / 2A), a także radio FM.

Jeśli nadal interesuje Cię Elephone PX, możesz dołączyć do kampanii crowdfundingowej za pomocą tego linku. Możesz zamówić urządzenie za 249 dolarów lub 299 dolarów i otrzymasz je w marcu 2019 roku.

Dodaj komentarz