DOOGEE Y6c w naszej redakcji (wideo)

Do naszej redakcji zawitał DOOGEE Y6c, który w ostatnim czasie świętował premierę na polskim rynku. Muszę przyznać, że otrzymany do testów egzemplarz z czarną, metalową obudową prezentuje się bardzo ładnie. Najważniejszy jednak w przypadku tego modelu jest świetny stosunek ceny do oferowanych możliwości. Powinniście także wiedzieć, że DOOGEE Y6c jest tańszą wersją DOOGEE Y6, którego miałam okazję już dla Was przetestować.

W przypadku DOOGEE Y6c 8-rdzeniowy MediaTek MT6750 został zastąpiony czterordzeniową jednostką MT6737. SoC nadal wspierany jest jednak przez 2 GB pamięci RAM. Magazyn danych stanowi natomiast 16-gigabajtowa pamięć wewnętrzna, którą poprzez hybrydowy slot można rozbudować.

Smartfon pracuje pod kontrolą Androida 6.0 Marshmallow. System prezentowany jest na 5,5-calowym wyświetlaczu o rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli). Ponadto matryca pokryta została taflą zakrzywionego szła 2.5D. Do dyspozycji użytkownika oddany został także 8-megapikselowy aparat główny (interpolacja do 13 Mpix) z szybkim autofocusem (PDAF) i diodą doświetlającą. Miłośnikom selfie natomiast dedykowana jest kamera o rozdzielczości 8 megapikseli (interpolacja do 13 Mpix), również z diodą LED.

Dodaj komentarz