DOOGEE T3 z dwoma ekranami zawitał do Polski

Oficjalny debiut na polskim rynku świętuje DOOGEE T3, który może pochwalić się między innymi dwoma ekranami. Smartfon dostępny jest w dwóch wariantach kolorystycznych – czarnym oraz brązowym.

Jak już wspomniałam DOOGEE T3 charakteryzuje się dwoma ekranami. Na frontowym panelu ulokowana została 4,7-calowa matryca charakteryzująca się jasnością 430 nitów oraz rozdzielczością HD (1280 x 720 pikseli). Górne obrzeże należy natomiast do dodatkowego wyświetlacza o przekątnej 0,96″, na którym prezentowane są różnego rodzaju powiadomienia, jak chociażby informacje o nieodebranych połączeniach i wiadomościach, jak również liczbie przebytych kroków i spalonych kalorii. Ponadto wyświetlana może być aktualna godzina, informacje o alarmach oraz identyfikator rozmówcy.

W przypadku DOOGEE T3 producent zdecydował się na implementację konfigurowalnego klawisza (Smart key). Można przypisać do niego dowolną aplikację, która zostanie uruchomiona po przytrzymaniu klawisza. Krótkie naciśnięcie Smart key spowoduje zrobienie zdjęcia, czy też odebranie połączenia przychodzącego.

DOOGEE T3 napędzany jest przez 64-bitowy procesor MediaTek MT6753, który wytworzony został w 28-nanometrowym procesie technologicznym, i składa się z ośmiu rdzeni zbudowanych w oparciu o architekturę ARM Cortex-A53. Nad grafiką czuwa natomiast 3-rdzeniowy układ graficzny Mali-T720MP3 taktowany zegarem 450 MHz, który otrzymał wsparcie ze strony 3-gigabajtowej pamięci operacyjnej RAM. Całkowita pamięć wbudowana testowanego egzemplarza wynosi natomiast 32 GB.

DOOGEE T5 został wyposażony w 13-megapikselowy aparat główny od OmniVision, wspierany przez podwójną diodę doświetlającą. Na froncie z kolei umiejscowiona została 5-megapikselowa kamera (interpolacja do 8 Mpix), której obecność powinny docenić nie tylko osoby korzystające z połączeń wideo, ale także miłośnicy popularnych fotografii typu selfie.

doogee-t3_4

Smartfon posiada również szeroki wachlarz rozwiązań komunikacyjnych, w tym moduł sieci bezprzewodowej Wi-Fi, Bluetooth 4.0, odbiornik GPS z A-GPS, podwójny slot kart SIM, modem 4G LTE, a także port USB-C. Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 3200 mAh. Całość o wymiarach 154 x 77.1 x 9.9 mm pracuje pod kontrolą Androida 6.0 Marshmallow.

DOOGEE T3 jest dostępny w sklepach DOOGEE.pl oraz MobileMart.pl, gdzie można go nabyć za 999 złotych.

doogee-t3_3

doogee-t3_1

doogee-t3_7

Dodaj komentarz