DOOGEE MIX 3 zapowiada się genialnie!

Mamy pierwsze konkretne informacje na temat nadchodzącego DOOGEE MIX 3, który na ten moment zapowiada się genialnie i z pewnością powinien wyróżniać się na rynku urządzeń z ekranem o proporcjach 18:9.

Już jakiś czas temu w Internecie zaczęto spekulować o wprowadzeniu przez chińską firmę DOOGEE nowego urządzenia, w którym zastosowany zostanie elastyczny wyświetlacz, który możecie znać z serii LG G Flex, czy też Samsunga Galaxy Round.

Według najnowszych doniesień, nadchodzący DOOGEE MIX 3 będzie pierwszym smartfonem prosto z Chin, wyposażonym w wyświetlacz o proporcjach 18:9 i przekątnej sześciu cali, który ma mieć ramki z specjalnego materiału, mającego poprawić komfort użytkowania urządzenia z elastycznym wyświetlaczem. Ekran wykonany zostanie w technologii AMOLED.

Za moc obliczeniową we flagowym smartfonie ma odpowiadać MediaTek helio P30 lub helio X30, który otrzyma wsparcie ze strony 8-gigabajtowej pamięci RAM. Na wszelkiego rodzaju dane oraz aplikacje ma zostać zarezerwowane 128 GB pamięci wbudowanej.

Na wyposażeniu mają znaleźć się cztery aparaty z szerokim kątem widzenia (130 stopni), jak również możliwość odblokowania telefonu jednym spojrzeniem (za pomocą twarzy).

DOOGEE MIX 3 ma zadebiutować w 2018 roku, choć na ten moment nie wiadomo kiedy dokładnie, a także na ile ów model zostanie wyceniony..

źródło: notebookitalia

Jeden Komentarz do tej pory.

  1. GieKa napisał(a):

    Strasznie kombinują. A to wygięte telefony a to slider. 🙂

Dodaj komentarz