Data prezentacji Oppo F9 Pro potwierdzona

Oppo rozesłało zaproszenia na prezentację swojego nowego smartfonu ze średniej półki cenowej. Nareszcie wiemy, kiedy zadebiutuje Oppo F9 Pro — pierwszy smartfon ze szkłem Corning Gorilla Glass 6.

Oppo wysłał zaproszenia do mediów na premierę modelu F9 Pro w dniu 21 sierpnia 2018 roku. Zaproszenie dla F9 Pro brzmi: “Przyjdź i bądź świadkiem nowej przełomowej wizji. Oppo zaprasza Cię do odkrycia idealnego połączenia sztuki i technologii. ” Prezentacja najnowszego smartfonu odbędzie się w Indiach. Podobnie jak w przypadku większości smartfonów, cena nadchodzącego telefonu będzie decydować o jego losie.

Warto abyście wiedzieli, że Oppo potwierdziło już niektóre informacje na temat specyfikacji Oppo F9 Pro poprzez zwiastuny w mediach społecznościowych, a informacje ujawnione w Internecie zdradzają nam więcej szczegółów. Jedną z potwierdzonych informacji są te dotyczące frotowego aparatu, który będzie wspierał algorytmy sztucznej inteligencji i ma mieć 25 MP z HDR.

Moc obliczeniową zapewni MediaTek helio P60, który jest układem SoC wytworzonym w 12-nanometrowym procesie technologicznym. Procesor ma cztery rdzenie ARM Cortex-A73 o częstotliwości taktowania 2.0 GHz i dodatkowe cztery na architekturze ARM Cortex-A53, których taktowanie wynosi 2.0 GHz. Grafika w tym przypadku, to ARM Mali-G72MP3 o częstotliwości taktowania dochodzącej do 800MHz. Soc w zależności od wariantu wspierany ma być przez 4- lub 6-gigabajtową pamięć RAM.

źródło: androidpure

Dodaj komentarz