Data premiery i cena OnePlus 6 ujawnione

Doniesień na temat OnePlus 6 pojawia się coraz więcej. Tym razem mamy informacje dotyczące daty premiery oraz ceny wyczekiwanego OnePlus 6.

Jeden z zagranicznych serwisów dotarł do daty premiery, a także ceny nadchodzącego OnePlus 6. Niestety informacje te pojawiły się również szybko, jak zniknęły z indyjskiej strony. Na co wpływ mógł mieć chiński producent.

Według nieoficjalnych wieści OnePlus 6 zadebiutuje 18 maja bieżącego roku. Jego cena wynieść ma 39999 rupii indyjskich, co po przeliczeniu daje nam około 2050 złotych. Jest to zatem kwota nieco wyższa niż w przypadku ubiegłorocznego “zabójcy flagowców”.

OnePlus 6 ma zostać wyposażony w 6-calowy wyświetlacz AMOLED o proporcjach 18:9 i rozdzielczości Full HD+. Za jego wydajność odpowiadać ma Snapdragon 845 i w zależności od wariantu 6 GB lub 8 GB pamięci RAM. Smartfon będzie miał 64 GB / 128 GB / 256 GB pamięci wewnętrznej (bez możliwości rozbudowy), podwójny aparat główny (16 Mpix + 20 Mpix) i 20-megapikselową kamerę do Selfie.

Konfigurację OnePlus 6 dopełnić mają: czytnik linii papilarnych, akumulator o pojemności 3450 mAh z Dash Charge, a także pełny pakiet rozwiązań komunikacyjnych, w tym Bluetooth 5.0, NFC, czy też Dual SIM. Całość pracować ma pod kontrolą Androida 8.1 Oreo z OxygenOS.

źródło: tablety.pl

Dodaj komentarz